Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt úgy, hogy nem tudtatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy, hogy nem tudtatok választani szerelem és karrier között?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz.

Na, ott a barátom aki beleszeretett egy lányba hónapokkal ezelőtt és bár élőben nagyon nem alakult ki köztük semmi, az tuti, hogy elég mély dologról van szó.

Mármint ez nagyon bonyolult meg komplikált sztori legyen elég annyi, hogy a világ kettejük ellen szól de ők együtt lennének, olyan Rómeó és Júlia sztori na-pont olyan na!

Akkor pedig ebben van valami egész más is.

Mármint a barátom eléggé sikerfüggő. Az elmúlt néhány évet nyugodtabban töltötte, mert történt olyasmi az életében ami miatt egyedül lett volna de mára pihent eleget és úgy érzi ideje visszatérni.

Ő az a tipikus mindent belead, heti hétszer 10-12 óra munka, mert csak azért is jobbak leszünk mindenkinél mentalitású ember.

Szóval így kívülről nyugodtnak tűnhet, de én látom rajta, hogy egyre kevésbé bírja.

Emiatt fél a lány miatt is bármibe kezdeni, mert fél, hogy esetleg úgy összemelegednek ahogy amúgy tuti összemelegednének és akkor egy nap nem bírná tovább, mármint kicsi neki a város is ahol van most.

A lány meg még túl fiatal, hogy csak úgy ELVIGYE meg félő, hogy nem is lehet elvinni-úgy egy másfajta életbe.

Szóval ma kapott egy email-t egy filmes cégtől, egyenesen Clive Barker érdeklődött utána aki sok év után újra forgat és felmerült ő is mint látványtervező, mert Clive imádta a festményeit stb;

Nem óriási projekt, nem a pénzről van szó de megcsillant a szeme, mert gyerekkori ikon az író-rendező zseni neki, meg végre egy film amiben pöröghet és amire tudom, hogy eléggé szüksége is van, mert a városban ahol él begyökösödne idővel.

Szóval ti mit tennétek?

Maradnátok egy lányért akivel nehezen alakulnak a dolgok de mindennél jobban szerelmesek vagytok abba a lányba bármennyire nem szabadna, akkor is.

Vagy túltennétek magatokat rajta? Elmennétek és a munkába temetkeznétek, hogy az álmaitokat elkezdjétek építeni valahogy?


Köszi :)


2016. nov. 4. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

te könyved írsz vagy mi a tosz ? :D


igen, amúgy velem is volt ilyen, még a kilencvenes évek végén, amikor beleszerettem Britney Spearsbe, randiztunk meg minden, de féltem tőle, hogy ha megjön a siker és a hírnév, ott fog hagyni ... pedig klasszikusan rómeó és júlia sztori volt, még az erkélye alatt is elénekeltem neki, hogy baby one more time ... aztán megcsörrent a telefon, michael jackson szólt bele, és megkért, hogy segítsek átalakíttatni neverland egyik kis hullámvasútját, mert imádta a modellvasútjaimat, és bízott az izlésemben ... úgy döntöttem hagyom britneyt, mielőtt ő hagy ott, és segítek jackonak, út közben azonban belémjött az ifjú eminem, rendesen belémkötött, de aztán jóba lettünk és adott valami fura cuccot, ami miatt megfeletkeztem jackoról ... de ez már a múlt, 15 éve tiszta vagyok ...de megbántam, hogy otthagytam a lányt, mert nagyon nagyon szerettem

2016. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem fogom lepontozni a trollkodásodat, mert úgysem értheted mennyire komoly dologról van szó.

Azt pedig, hogy miért állnak vele szóba úgyse hinnéd el, tuti, hogy előbújna belőled az antiszemita vagy valami, mert biztos csak amiatt sikeres, mert más meg stb;

Szóval köszi a választ :)

2016. nov. 5. 00:09
 3/6 anonim ***** válasza:

nézd, én nem elsősorban trollkodni akartam, csak ez a sztori így leírva ilyen ... arra akartam kicsit rávilágítani ... az antiszemita sem bújna elő belőlem, nem szokásom zsidózni meg b/zizni sem, ki tudom fejezni magam színvonalasabban is ...


a kérdésre igazából nem lehet értékelhető választ adni, mert ahogy írtad is, ez ha igaz, akkor egy nagyon bonyolult szövevényes történet, mind a főszereplő fiút magát, és a titokzatos lánnyal való kapcsolatát is ... értelemszerűen az lenne a legkézenfekvőbb megoldás, ha nagyon szereti a lányt, és ilyen karrierista munkamániás is, ha a kettőt valahogy szinkronba hozná, és úgy csinálná, hogy jusson is, maradjon is ... megoldható , láttam már embert, aki képes volt rá, és amellett, hogy kiváló volt a munkájában, remek családfő is volt ...

nyilván el kell dönteni, hogy a lány téma ér e annyit, illetve van e minimális esély rá, hogy nomrális kapcsolat legyen belőle, különben ki kell szállni ... az pedig hogy mindent alárendel a munkának, az élet semelyik szegmensében nem egészséges, nem csak párkapcsolat, de az egyéb emberi kapcsolatok terén is, ezért ez nem igazán javallott ... de hát ezt mi nem érthetjük, a barátod meg úgy is azt fogja tenni, amit jónak lát, ahogy leírtad, ha létezik, nem az a fajta aki a GYIK-en tájékozódik, hogy mit tegyen, vagy épp ne tegyen

2016. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah szóval zsidó srác igaz? Ő pedig olyan különleges valaki, hogy szóba állnak vele a legnagyobb nevek is nem? XD

Meg gondolom a festményei is igen nagy mondanivalót tükröznek magukban, vonalzókkal összehúzott kriksz kraksz és az azokba belemagyarázott dolgok, csak mi nem látjuk a zsenit.

Ne haragudj ha nem fogjuk sajnálni, van épp elég gondunk az ilyesmin kívül.

Ezt pedig nem szélsőségből írom, hanem amiatt, hogy velem mikor fog szóba állni Clive Barker, miért is állna? XDXD

Ilyesmi miatt igazán nem kell elkeseredni, amíg a pénz dől addig minden oké :)

2016. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es: ez volt köszi, csak az a helyzet, hogy Picasso például nem volt zsidó, 1%-ban sem, na akkor? XD

Meg amúgy is, nem is modern képeket csinál de hagyjuk is.


3-as: köszi, ez már sokkal jobb válasz mint az első.

Igazából ide is azért írtam ki a kérdést, mert valahol titkon reméltem, hogy hátha akad valami csodatévő aki megoldó választ ad.

A munkamániája az a magány ideje alatt alakult ki, egy lány mellett ez természetesen más lenne bár ki tudja, James Cameron is iszonyat pörgős (ő se zsidó egyébként, hátha esetleg megjelenne még egy szélsőség 4-esen kívül) és félek, hogy valamiért ő is olyan, aki forradalmi tervekkel gondolkodik.

Sose tartozott igazán közénk, de neki kell döntenie ez igaz.

Csak valahogy tanácsot belülről se kap, kívülről se. Én végképp nem tudok, ti sem-rohadt bonyolult sztori, ne is haragudj rám, mert feleslegesen fárasztom itt ilyen kérdésekkel az olvasókat.

De azért Köszönöm a korrekt választ :)

2016. nov. 5. 00:28
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg ez a pénz dolog. Ha csak félig ismernéd nem mondanál ilyet.

Nem is érdekli, hogyan is érdekelhetné.

18 éves alig múlt pár hónappal mikor elveszítette az első barátnőjét, egy gyerek tele gyermeki álmokkal.

És azzal a lánnyal soha nem is feküdt, olyan tiszta kis szerelem volt, bár nem is volt szerelem inkább csak kapcsolat.

S aztán mikor megnézték az utolsó mozit kettesben, a Tűzgyűrűt akkor utána nem sokkal minden megváltozott, a lány olyan helyre távozott ahonnan élő nem hozhatja vissza és emiatt lett munka mániás, emiatt hidegült el mindentől.

Filmekben szokott lenni amikor katonák látják meghalni a társaikat és örökké roncsok lesznek, mikor gyerekek elvesztik szüleiket és sose találnak többé haza.

Egy lány elvesztése ehhez képest majdnem 100-szoros, kész csoda, hogy egyáltalán még tartja magát, egyáltalán dolgozik, egyáltalán szóba áll néha emberekkel.

Az pedig külön esemény, hogy sokszor még viccelődik is, ugyanúgy játszik a gyerekekkel mint régen.


Ezt fel sem lehet fogni, én sem tudhatom. Mikor hajnali 4-kor még fent van és nem tud másra sem gondolni.

Mikor remegve ébred és százszor elálmodja ugyanazt egy évben, hogy elvágják az ereit miközben egy ágyhoz van kikötözve és, hogy ehhez képest még mindig nem él gyógyszerekkel.

Hogy másra sem vágyott csak egy második lányra, egy utolsó esélyre hátha talál még egy Angyalt akinek odaadhatja a világot.

Másért nem is dolgozna csak, hogy mindennel ellássa és el is tudná sok mindennel.

S milyen érzés mikor rátalál egy véletlen pillanatban és tudja, hogy ez az, ez az akit mindig keresett.

S hogy nem lehet vele, nem adhat neki semmit még egy csókot sem, hogy másra se tud gondolni.

Ez a lány neki minden, ilyeneket mond, pedig nem is ismeri.

A lány pedig sose fogja megismerni, hogy mekkora hős is igazából.

Nem a nyamvadt pénz, hanem, hogy mennyire egy csodás srác akire egy nap még az is gondolni fog aki nem akar, mert annyira sok minden van benne.

Annyira sokat tud, annyira sokat halmozott fel, annyira más és annyira furcsa meg titokzatos és jóformán olyan a közelében lenni mintha csak valami istenség lenne a közeledben, valami földöntúli.

Aki egy lánynak mindig a legjobb zenéket rakja be, akit annyira meg tudna szerettetni magával mint ahogy csak egy nyálas szerelmes moziban lehetséges.

Kb; így tudnám leírni, persze ez Fitzgerald:


"1927 tavaszán valami fényes és idegen villant keresztül az égen.

Egy fiatal minnesotai, akinek látszólag semmi köze nem volt a generációjához,

Hőstettet vitt véghez.

És egy pillanatra, az emberek letették a poharakat a klubokban és a tiltott kocsmákban, és eszükbe jutottak régi álmaik.

Talán el lehet repülni, talán nyugtalan vérünk új célokra lel a határtalan légben.

De addigra mindnyájan elköteleztük már magunkat, és a dzsesszkoszak folytatódott. Ittunk hát még egyet."


Ilyen lesz a legtöbb, ilyen semmi, de ez a gyerek repülni fog, most tuti nem hisztek nekem de én tudom.

2016. nov. 5. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!