Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nem fura/kissé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura/kissé idétlen és szürreális, ha egy 160cm-es lany, egy 190cm-es pasival van?

Figyelt kérdés

Személy szerint olyan furcsának érzem ezt amikor a városba megyünk,szerintetek ez tényleg fura,és kinézik?

18/F

18/L



2017. máj. 8. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne azzal törődj, hogy mások mit gondolnak, hanem azzal, hogy jól érzitek magatokat együtt.
2017. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fura, szerintem ideális.Én személy szerint aranyosnak tartom az ilyen párokat.Nem vagyok én sem túl magas,mégis fiúban a magasabbak jönnek be.
2017. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
74%

Nem különösebben.


25F

2017. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blondie.W ***** válasza:
Szerintem jól néz ki együtt egy magas-alacsony pár.
2017. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
De, szerintem nagyon hülyén néz ki. Mert bár a lánynak kell alacsonyabbnak lennie, azért 30 cm különbség az durva, és ronda.
2017. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mi az hogy a lánynak "KELL"?!

Ebben semmi logika nincs. Lehet hogy az jól néz ki ha a lány alacsonyabb, de mi van ha 1 magas csaj és egy alacsony fiú szerelmesek lesznek? Csak azert ne jojjenek ossze mert a lánynak "kell" alacsonyabbnak lennie? Nem hinném hogy elítélendő ha valami nem a megszokott normák szerint műkodik.

(Mellesleg el sem tudod kébzelni milyen lehet egy magas lánynak ha a külvilág azt sugallja neki hogy "neked sosem lesz senkid mert magas vagy"...)

2017. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Két centivel vagyok magasabb nálad, a barátom pedig olyan magas, mint a te barátod és lám nem zavar! Nem érdekel, hogy mit gondolnak rólunk, mi így fogadjuk el egymást. Szerintem ne foglalkozz senkivel, csak érezzétek jól magatokat és ennyi! Mellesleg sokan nagyon örülnének ám ilyen magas pasinak ;)
2017. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:Én is örülök,sok boldogságot nektek:)
2017. máj. 8. 23:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a helyzet a barátommal

Egyáltalán nem rossz ez szerintem, pehet hogy másoknak fura, de minket nem érdekel, van pár barátom akik nevettek amikor megtudták hogy mekkora a nagasságkülönbség, de nem érdekel ha nem tetszik nekik, nem miattuk vagyunk együtt. Amúgy az a jó ebbem hogy ő pl simán eléri amit én nem, pl magas polcokon levő dolgokat, ami hasznos 😊😊Dokan nevethetnek és jöhetnek azzal hogy ez túl sok, de engem nem zavar (meg olyan magas magassarkút vehetsz fel amilyet csak szeretnél, nem kell aggódnod hogy úgy magasabb leszel😁), egyetlen hátránya amikor épp pusziszünetet hirdett mert bedurcizott, na akkor nagyon kell pipiskednek hogy felérjem 😄😄

Amúgy sem feltétlenül azértnéznek ki titeket mert magasságkülönbség, hanem lehet higx cukik vagytok, minket is sokszor meg szoktak bámulni😅😅 meg amúgy se érdekeljen vadidegenek véleménye :) szereted a barátod úgy ahogy van? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor nincs probléma :)

2017. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!