Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok! Csak a vékony fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Csak a vékony fiúk jönnek be nektek? 14/F

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 14:24
 1/8 anonim válasza:
75%
Nem feltétlenül.Valaki a mackos típust kedveli. De részemről inkább a sportos a megnyerő.
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlen :) Én például szeretem a nálam magasabb/testesebb srácokat. Egyébként érdekes dolog, hogy a tinilányok többsége a vékony, magas, sportos srácokat kedveli. De ahogy elkezdenek felnőni, és tapasztaltabbak is lesznek, akkor valószinü máshogy fognak hozzáálni a mackósabb pasikhoz is :)
2017. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért kell 55x kiírni egy kérdést?
2017. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Sportos!!
2017. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Sportosak, izmosak, nem ezek a hurkapálca szerűek :D :D
2017. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ideal kérdése. Nekem mondjuk a sportosabb vagy a kicsit vékony alkat jön be 14/L
2017. máj. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sportos fiúként mindig azt kapom, hogy nekik a vékony kell XD
2017. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem szinte mindig a sportos alkat jön be de volt már hogy a kicsit teltebb fiú jött be. Szóval ez elég változó hiszen a fiú személyiségétől is függ. L14
2019. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!