Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mėg egy hónapja se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mėg egy hónapja se vagyunk együtt a barátommal, de nemtudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már az elejėn kėtsėgeim voltak, gondolkodtam hogy mi legyen, de vėgül bele mentem. Most pedig volt egy kirándulásom ahol egy fiúval jól elvoltam, azóta gondolkodom hogy mit csináljak a barátommal. Szerelmes mėg nem vagyok, de ha tėnyleg akarnám őt szerintetek gondolkodnėk ezen?

2017. máj. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed egyértelműen, az már rég rossz. Én nem eröltetném, sőt, minél előbb hagyod, annál egyszerűbb lesz mindenkinek.
2017. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem kölcsönös a vonzalom, akkor sok jóra nem számíthatsz. Ha olyan az illető, hogy szót tudsz érteni vele, akkor elmondhatnád neki hogy túl gyors a tempó. Ha pedig ott tartasz, hogy ismered már eléggé, és egyszerűen nincsen kölcsönös vonzalom akkor felejtős a dolog szerintem. Mert jártam már én is így, és 1 napot jártam a fiúval, azt gondolván hogy ő az igazi. De tévedtem. Azóta egy nagyon kedves Roma fiúval élek rendes körülmények közt, és még soha nem volt vele bajom, plusz az hogy a roma fiúk a legjobbak, de ezt nem írom le, mert aki tudja miről van szó az tudja csak igazán. A pasim Rendőrségen dolgozik, és boldog vagyok vele,van két kislányunk is. Szóval ha nem vagy rasszista vagy hasonló, akkor egy roma fiúval probáld meg. Lehet a 90%-léka lop, csal, hazudik, de vannak kivételek. És a szexbe is nagyon jók.


Én: Nő/27, Pasim: F/29

2017. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!