Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok-e a barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Még friss a kapcsolat, de már pár hónapja ismerkedtünk mielőtt összejöttünk. Nagyon szeretem, kötődöm hozzá. Azt tudom, hogy ő szerelmes belém, de én ebben nem vagyok biztos. Nem érzem azokat a bizonyos pillangókat a gyomromban. De attól még lehetek belé szerelmes? Vagy még csak kialakulóban van ez?

2017. máj. 14. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetem egy kicsit bonyolultabb, de ilyen része is van.. :D

Én sem tudom eldönteni. Ha nincs velem hiányzik, várom, hogy megint láthassam, vele álmodok, folyamatosan rá gondolok, róla fantáziálok, hiányzik a mosolya etc..

De mégis azt válaszolnám, hogy nem, nem vagyok szerelmes.

Ha nálad is jelen vannak a fenn sorolt "tünetek", akkor szerintem nem kell aggódni, lehet ebből még szerelem. :D

2017. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még új ez neked és ezért vagy bizonytalan. Nyugi, várj egy kicsit, aztán ha utána sem jelentkeznek a "pillangók", akkor lehet az, hogy nem vagy szerelmes belé. De mondom: nyugi, pánikra még semmi ok. ;)
2017. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 velem is ez van...


Még új, igen. Már volt barátom, de belé biztosan nem voltam szerelmes. Egyszer voltam az, de az plátói volt. Ja és lány vagyok, ezt nem említettem

2017. máj. 14. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni. Garantálom!
2017. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!