Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe. Leszbikus lennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok, lassan 15. Az, akibe szerelmes vagyok a legjobb barátnőm volt nagyon sok ideig. De történt valami, igazából én folyton azt éreztem csak én keresem, és csak én akarom egyeltalán a barátságunkat. Összevesztünk, és innentől minden nagyon bonyolult lett..... A lényeg, hogy mostanában megint jóban vagyunk, és ő kezdeményez beszélgetéseket is. Régen mélyebb kapcsolatunk volt, sugdolóztunk, ölelkeztünk, vígasztaltuk egymást. Néha olyan volt, mintha egy pár lennénk...

És..Gyönyörű lány, .

elragadó, vad, különleges személyiséggel. Nem tudom mi van velem. Alapjába véve nem csak a lányokat szeretem.. Mármint nem nézem meg őket az utcán, és nem is vonzódok hozzájuk. Csak hozzá. De hozzá nagyon. Senki másnál nem éreztem még ilyet. Össze vagyok zavarodva. Neki el nem mondhatom, mert attól is félek, ha viszonoza valamennyire, mert fel nem válalhatnánk magunk. Legalábbis én biztos nem. Lemondjak róla, elnyomjam magamban? Van egyeltalán értelme ennek? Mit tegyek?



2017. jan. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonlóan kezdődött, hogy semmi más lány csak az az adott 1 lány, majd ez hónapok alatt változott.

Nyugi, sok ilyen van.:).

2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KakashiSensei ***** válasza:
Egyik ismerősömnek hasonló problémái voltak, és elment pszichológushoz, aki azt mondta neki, hogy "A tinik mindenre izgulnak.", szóval nem biztos, hogy leszbikus vagy. Ha igen, akkor se nyomd el, végül is az identitásod nem tudod megváltoztatni.
2017. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam a pszihológusok ilyen témákban elég hülyén vélekednek, sok aztmondja ez egy betegség.Mikor korántsem az.De igaza van, lehet fellángolás.Nyugodj meg és várj.Biztos vagyok benne, hogy ez később ki fog alakulni.
2017. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!