Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Okozhat ez még kellemetlensége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat ez még kellemetlenségeket?

Figyelt kérdés
Haverokkal buliztunk a hétvégén és a barátnőm totál részeg volt ami nembaj mert legalább kicsit jólérezte magát én meg úgyis vigyáztam rá. Nos a lényeg, hogy mikor már ájulás szélén volt a haverom segített mert látta hogy már nembírom el egyedül és leültünk egy csendes helyre. A haverom majdnemhogy konkrét ölében volt a barátnőm ami még nem is nagyon zavart de visszahallottam másik haveromtól mikor nemfigyeltem akkor ölelgették egymást és a haverom valami puszit akart meg a barátnőm arcát puszilgatta. Elvileg tett említést a barátnőm hogy csok puszit nem kap mert nem akar megcsalni engem. Jelenleg nemtudom mitévő legyek, a haveromnak van barátnője akit nagyon szeret és mi is lassan 10hónapja leszünk együtt és szerelemből szeretjük egymást. Ott nem akarom hagyni őket mert régóta haverom a srác és a barátnőm húzott ki minden szarból.

2017. máj. 14. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Részeg volt..

Szerintem nem kell aggódnod.

2017. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

"barátnőm totál részeg volt ami nembaj mert legalább kicsit jólérezte magá"

Már ne haragudj, de ez nagyon messze van a nembajtól. Krv.a gáz,ha egy csaj így leissza magát, meg az is, hogyha valakinek a "Jól érzem magam" itt kezdődik.


Másik megjegyzés:" haveromnak van barátnője akit nagyon szeret". Tényleg? Nem, ha én nagyon szeretem a párom, akkor nem csinálom egy másik lánnyal azt, amit a barátnőddel tett és akart tenni. Vagy ez csak nekem logikus?


Okozhat -e kellemetlenséget még? Én nem látom a jövőt.

Tippelni viszont tudok: igen. Aki meg akarja csókolni a barátnődet, az józanon is fogja érezni ezt a vágyat, max. nem akarja megtenni, nincs,ami feloldja a gátlásokat (lásd: alkohol).

2017. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2017. máj. 14. 13:11
 4/10 A kérdező kommentje:
2es a barátnőm kicsit túlzásba vitte tudom de még mindíg úgy vagyok vele hogyha iszunk akkor ő csak úgy ha ott vagyok, de köszönöm a válaszod van benne igazság!
2017. máj. 14. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen undi sztori, én csajom 20 éves de még egyszer se volt részeg mégis rohadt kis lelkilény meg állandóan viccelődik.


Meg persze testének is jót tesz, szép finom a bőre nem ám ha piálna :)


Ivott de azért vigyáztál-hát ez poénos :D

2017. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

"a barátnőm totál részeg volt ami nembaj mert legalább kicsit jólérezte magát"

Ahhoz innia kell, hogy egy KICSIT is jól érezze magát?

2017. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlenségeket okozhat ,de nem kell az ördögöt a falra festeni.

Miért lenne undorító ha egy LÁNY leissza magát? Pasiknál ez miert is elfogadottabb? Annyira utálom ezt a logikát ,pont azért mert semmi logika nincs benne.->szexizmus


Végül is nem csalt meg a barátnőd. De beszélj vele arról hogy próbálja kicsit kontrollálni magát ,mert nem volt messze tőle.

Másrészt a haveroddal is beszélj. Ha igazán szeretné a saját barátnőjét nem csinálna ilyet más lánnyal de az ő kapcsolatuk ,rájuk tartozik. Azt viszont nyugodtan megmondhatod neki hogy neked ez rosszul esett és nyilvánvalóan zavar ,hogy ilyet csinált. Ha normális a srác akkor megérti es legközelebb jobban odafigyel.

2017. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%

A barátnődet nem nagyon hibáztathatod. Mondjuk az tényleg nem normális, ha leissza magát, máskor ne hagyd neki.


A haverod viszont egy farok. Tudom, hogy "jaaj barát az csak egy van, cejejemből meg jaaaj sok gyühet jaaah", de ha a "haverod" egy számító, gerinctelen alak, akkor mondd meg neki, hogy bizony legyen oly kedves visszatalálni az utat az édes jó anyjába.

25/F

2017. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld
2017. máj. 31. 21:13
 10/10 anonim válasza:

8-as

„mondjuk az tényleg nem normális ha leissza magát”

miért?

2017. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!