Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg igaz, hogy a kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a kedves, törődő, udvarias (esetleg romantikus) pasik nem érdeklik a lányokat?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?
2017. máj. 18. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem, illetve azt a kategóriát érdeklik ezek a tulajdonságok, akiket az ilyen fiúk akarnak, szóval no para. :)
2017. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát, az a baj velünk, hogy beleszeretünk egy lányba, akkor mást nem tudunk:/, és az ilyen emberek a lehetetlent fogják ki, tapasztalatból mondom:c
2017. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

#2 ez nagyon igaz

a kérdésre válaszolva általánosságban ez figyelhető meg, de vannak pozitív kivételek is. Persze elég nagy szerencse kell hozzá, hogy találj egy ilyen lányt, de a legnagyobb szerencse ahhoz kell, hogy miután jobban megismered még azután is úgy nézz rá mint legelőször

2017. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem igaz!


Ne általánosítsunk. Ez olyan,mintha azt mondanád,hogy a zöld szeműek...


Ha az udvarias fiú, mondjuk ki sz*rik a külsejére,borzasztóan öltözködik,szörnyű haja van,sárga a foga,hadd ne soroljam, akkor ne csodálkozzatok...


Az esetek,amikről én tudok,hogy szegény romantikus fiúk nem kellenek a lányoknak, érdekes módon mind ilyen srácok voltak.


Számos tényező játszik közre, az ilyen pasik többnyire unalmasak, mert lovagok, és tiszteletteliek,kedvesek akarnak lenni, ebből jön a barátzóna, az ilyen dolgoktól a lány nem fog szórakoztatónak, vonzónak, férfiasnak tartani, azt fogja gondolni, hogy egy jól nevelt aranyos fiúcska vagy. ("Olyan mintha a tesóm lennél ^^" ~ rémlik valakinek?)


Én nem tartom magam bunkónak, hülyének, szerintem jól nevelt vagyok, és kedves vagyok a lányokkal, viszont egy kis pimasz humort be lehet csempészni, lehetünk egy kicsit játékosabbak, nyugodtan piszkálhatjuk esetleg őket egy kicsit, nem kell ennyire elvakultan, mereven a nyakukban lihegni, nyitogatni előttük az ajtót, meg hasonlók.


Ne fogjuk a lányokra a dolgot, persze vannak ilyenek, amilyenekről a kérdés szól,,előfordul, de akinek van egy minimális szociális tapasztalata, az egy kis idő után rá fog jönni, hogy na a kiszemelt nő mégis milyen.


19F

2017. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat lanykent ha erdekel a velemenyem, en szeretem az ilyen fiukat. Tetszik bennuk hogy mutatjak az erzekenyebb oldalukat.

Nem pedig az ilyen, nezd mar azt a csajt mekkora segge van ugy megb*sznam stb feleket, es ezzel udvarolnak... Szeritem az ilyen szanalmas:D de kinek mi, mindenesetre nekem az a romantikusabb fiuk jonnek be, mert latom a belso ertekuket.

18/l

2017. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igaz. Nekem kifejezetten a kedves, törődő fiúk jönnek be. :) És egyáltalán nem zavar, ha az illető udvarias és romantikus.

Bár valószínűleg sosem lesz ilyen pasim, mert biztos, hogy nem tudná elviselni a hülyeségeimet. :(

2017. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hm....hát nekem az ilyen pasik tetszenek. Mellesleg néha oda vagyok az ilyen dolgokért szval no para.:D
2017. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem igaz, meg általánosítás is.

Én a kedves, törődő, udvarias fiúkat szeretem. Régimódi lennék? :D

Aki most tetszik is ilyen, de szerintem van is barátnője. Aki sajnos nem én vagyok. :D

2017. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nem értek ezzel egyet, pont ilyet keresnek a lányok tobbsége
2017. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
En egy taplofasz vagyok, es nekem sincs tobb sikerem szoval nem ezen mulik haver
2017. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!