Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg igaz, hogy a kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a kedves, törődő, udvarias (esetleg romantikus) pasik nem érdeklik a lányokat?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalata van?
2017. máj. 18. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
En aztvettem eszre h ezeknek a mai lanyoknak mostanaban semmi sem jon be vissza se irtok, nemis kerdeztek. Barcsak egyedul maradnatok sokaig csak teperni teperni dejonektek aztan rohogve mondjatok ki a nemet isten verjen titeket amiert jatszadoztok a fiu joszivevel.
2017. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Miért nem ír vissza a lány?


- Nem vagy neki szimpatikus.

- Nem ér rá.

- Egy szép csajra naponta 25 gyökér ír rá, hogy Szia mizu? ~ Ha ezzel próbálsz benne jó benyomást kelteni, akkor nagyon rossz felé haladsz.


Abban, hogy semmi sem jó nekik, abban igazad van, de nézd meg a te oldalad is.


Ha írkálsz valakire akkor a fb. profilod...


Ha a borítóképeden egy motor, egy tyúkól, vagy a számítógéped van, a profilképeden nem is te vagy, vagy egy 5 éves sz*r kép, akkor megint csak ne csodálkozz.


Munkahely: CS 1.6 , FC Barcelona


Hány ilyet láttam te jó isten...

És akkor miért nem ír vissza a gyökér lány... :DDD


Valószínűleg azért, amiért te nem írsz vissza, ha egy csúnya igénytelen lány rád ír ismeretlenül...


19F

2017. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Jo ez igaz de tisztaznam hogy nem barcas munkahely semmi nincs ott van de nemirom ki, profilkep jelenlegi.. Amugy en kedves, aranyos, torodos,foglalkozos lennek a lanyokkales meg a haverjaim se erdekelnenek ha osszejonne mar vegre egy komoly az faj h nemis erdeklik az ilyen jo belsoju fiuk oket mint en.. Soknal probalkoztam mar egy ido utan nemis ertem miert de mar nemirnak. Megkerdezem minden napjarol mindig irok azert h eszrevegye haho ez nem egy bulis drogos kis hulyegyerek aki csak azt akarja.. Fajdalmas..
2017. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kijöjjön a belsőd, meg kell hogy ismerjenek. Ahhoz meg kell a külső. Gondolom te is a szép lányokra írsz, mert nem tudod ki a jó "belsőjű". Ezt nyugodtan beismerheted. Igenis számít a külső, és ezzel semmi baj nincs.


Vegyél magadnak jobb ruhákat, ne 5 évesek hordj, vegyél vmi jó parfümöt, itt a nyár, feküdj ki a napra néha, menj el futni, úszni, erősíts kicsit. Menj gyakrabban fodrászhoz, moss gyakrabban fogat, borotválkozz, tartsd tisztán a cipődet, ne legyél büdös, ha pattanásos vagy, kezdj azzal is vmit.


Nem tudom hogy nézel ki, de ezek mindenkinek ajánlott dolgok, és egyáltalán nem egy ilyen felszínes dolog. Tiszta igényesség, semmi több, félelmetes változásokat érhetsz el ezekkel.


Kérdés, hogy befekteted-e az időt, energiát, pénzt. Ha igen, lesz eredmény, ha nem nem. Ugyanaz mint a munka. Ha nem dolgozol, nem teszel érte, nem lesz pénzed.


Nincs időd?


Töröld le a gépedről,telódról a hülye játékokat, ne nézz sorozatokat egész nap, kelj fel korábban.


Nincs pénzed?

Azt hiszem 16 éves korodtól mehetsz diákmelóra.


Energiád meg van mert nem vagy 60 éves.


Én is voltam olyan cipőben mint te, 1 éve figyelek oda magamra igazán, és ha visszatekintek a múltba, amiket csináltam, a fejem fogom sajnos.


Érdekes módon azóta 10x annyi pozitív visszajelzést kapok, magabiztosabb vagyok, egészségesebb vagyok, és tök jó minden. És eszem ágában sincs idegen lányokra rá írkálni...


Biztos vagyok benne, hogy nem a belsőd miatt nem érdekled a lányokat.


Lehet, hogy égő vagy, unalmas, buta, nem tudsz öltözködni, sárga a fogad, zsíros a hajad, nagy a körmöd,sáros a cipőd, nem is ismerkedsz, mert egész éjjel pc játékokat játszol, vagy sorozatot nézel, a napokat meg végigalszod.


Még egyszer mondom ne vedd sértésnek, fogalmam sincs, hogy milyen vagy, nem láttalak soha, de szerintem ezeket végiggondolhatod. Beállsz a tükör elé és megvizsgálod magad. Visszaolvasod azokat, amiket a lányoknak írtál.


Nem létezik, hogy ne találd meg a problémát.


Van hiba a lányokban is, de az rájuk tartozik, te a sajátjaiddal foglalkozz.


Sok sikert!


19F

2017. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
De az igazság akkor is az hogy igen nem erdeklik a kedves udvarias fiuk a lanyokat egy csomo hasonlo velemenyt olvashatsz mint az enyem..
2017. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit?

Igazad van! Minden lány hülye, k*csögnek lenni ha barátnőt akarsz, meg se érdemelnek téged a lányok.


Ne is foglalkozz velük többé.


Nyertél.

2017. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. egy kedves, udvarias pasinál nincs szerethetőbb. és úgy érzem, sajnos egyre kevesebb van belőlük...
2017. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tamas2000 ***** válasza:
Utolso, ez ugyan ugy igaz a lanyokra is.
2017. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pont ilyet keresünk. De sokszor ezeket a tulajdonságokat az unalmassal párositjuk és a "rossz fiút" meg az izgalommal.

Ez szerintem hülyeség, mert a párom is ez a kedves törődő <3 és mellette is vannak izgalmak, csak azon a két emberen múlik.

Ha valaki ezt nem veszi észre az 25-30.éves kora után értékeli igazán ezeket a tulajdonságokat:):):):(

2017. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint 3 fajta ilyen fiu van: van aki leszogezi, hogy o csak baratsagot akar a lanytol(persze ez nem romantikazik a csajjal), vannak akik rendelkeznek a leirt tulajdonsagokkal, de nincs semmi onbizalmuk, onertekelesuk es vannak, akik ki mernek allni a nezopontjaik felett, viszonylag hatarozottak es talpraesettek. Nos, nekem az utolso tipus az ideal, de eddig egy ilyen sraccal se sikerult semmi.

19/L

2017. jún. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!