Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nem durva ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem durva ez kicsit a barátomtól?

Figyelt kérdés
Tudja nagyon jól, hogy nem vagyok megelégedve a testalkatommal, de folyamatosan azt kérdezi, hogy mikor lesz olyan testem mint xy-nak (szépségkirálynő-modellről van szó). Lányok ti ezt hogy viselnétek? Jogos az ha ezen megsértődöm?
2017. máj. 20. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jogos. Egy darbig meg oke hogy egyszer ketszer elsuti ezt az izlestelen bunko poent de utana mar irritalo. Tudasd veleh hogy senki kedveert nem fogsz megvaltozni
2017. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Jogos szerintem is. 20F
2017. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy majd akkor ha ő meg úgy fog kinézni mint a Brad Pitt.
2017. máj. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az a durva hogy még vele vagy. De komolyan..hogy lehet ilyen alacsony értékrended?
2017. máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy a lányok, hogyan jöhetnek össze, ilyen bunkó, alpári módon viselkedő pasival. Ilyen alacsony a lányok önértékelése vagy mi? Bár én fiú vagyok, de ha csaj lennék és barátom azt mondaná, hogy nem vagyok elég szép (miközben tudja is, hogy nem vagyok megelégedve magammal) én azonnal szakítanék és megmondanám, hogy remélem egyedül hal meg mert senkinek nem kívánok ilyen bunkó pasit..... ha szeretne, nem érdekelné, hogy hogy nézel ki.....

Nem mondom meg, hogy mit csinálj, mert ez a te dolgot, de könyörgök, gondolkodj már el, hogy mégis miért kell ő neked....

2017. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon durva. Jogosan sértődsz meg. A barátod bunkó.
2017. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jenny V.B Fogarasy G válasza:
86%
Szerintem kicsit durva. Te nem tehetsz róla hogy ilyen a testalkatod. Én a helyedben szakítottam volna vele vagy elmondtam volna a magamét.
2017. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Talan arra probal osztonozni h valtoztass foleg ha tudja h tisztaban vagy vele h nem tetszik az alakod? A tobbi valaszolonak meg uzenem h soha nem lesz egy ertelmes kapcsolatotok se ha ilyen sertodos puncik vagytok
2017. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves utolsó! Ösztönözni marhára nem így kell. A pasi bunkó és kész. Vajon ő hogy néz ki? Izmos szálkás jóképű? Akkor keressen mást. Ha meg így nem tud elfogadni téged, Kérdező, akkor te keress mást.


25/F

2017. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!