Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez nagyon durva, ugye? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon durva, ugye? (többi lent)

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és ő a kapcsolat elején kicsit bizalmatlan volt, mert már volt, hogy megcsalták. Egyszer beleolvasott az üzijeimbe, még a kapcsolatunk elején. Nos, ez a téma valahogy előjött tegnap, én pedig mondtam, hogy úgy fair, ha egyszer én is elolvasom az övéit. Ezt ma meg is tettem, mert megtudtam egy érdekes dolgot.

Azt állította, hogy előttem egy nappal (első arndi előtt egy nappal) szakított a barátnőjével, de már nem is szeretette. Az üzeneteiből viszont kiderült, hogy már 2 napja együtt voltunk, mikor elmondta neki, hogy engem megismert. A másik lánnyal távkapcsolat volt, vagy inkább Facebook kapcsolat, mert élőben még sose találkoztak.

Ti mit tennétek a helyemben? Szakítás vagy csak beszéljem meg vele?



2016. jún. 10. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak beszéld meg vele!
2016. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk azt nem tudom hogy mi ebbe a durva,mert nem akarlak el keseriteni de ahogy majd nössz föl meg több kapcsolatod lesz úgy, ennél durvább szituk is lehetnek majd egy kapcsolatodban . Addig örülj amìg nem találkoznak.
2016. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Perszem lehet, hogy csak az én szemszögemből durva, csak ez eléggé szíven ütött, mert mást mondott, mint ami valójában történt. Én meg egy őszinte embernek ismertem meg.
2016. jún. 10. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenek sajnos az emberek..ezért nem szabad sok mindenkibe bízni
2016. jún. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megoldódott :)
2016. jún. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!