Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, tik mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, tik mit szólnátok hogy ha a 14éves lányotok összejönne egy 18-19éves pasival?

Figyelt kérdés

Engedjem őket eggyütt lenni?

Kellene fogamzásgatlót venni neki???


2017. máj. 21. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Tiltani úgy se tudod őket, szóval először is én megismerkednék a fiúval és a lányommal meg elbeszélgetnék a "testi dolgokról".
2017. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Magyarázd el neki,hogy nem normális 14 évesen ilyen idős fiúkkal összejönni. Ezt gátold, ne a fogamzást. Értelmes lány felfogja,hogy nem helyes és akkor már tiltani sem kell.
2017. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Az én lányom 14 évesen egy 60 éves gazdag pasival jött össze. Ahhoz képest ez nem is olyan gáz. Ha fiatalon szeretnél nagymama lenni akkor nem kell tabi.
2017. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Már nem tudsz tenni..ha nem nevelted rá hogy mennyire ciki 14 évesen pasizni már úgyse tudsz mit tenni.
2017. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 14 éves lány már tudja hogy mit szabad és mit nem,ha meg már elkurvult akkor nincs mit tenni
2017. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van olyan csaj ismerősöm aki 14, és a pasija 19, teljesen megvannak


én mikor 22 voltam akkor 16 éves barátnőm volt, és teljesen megvoltunk (anyukája is imádott; elsőre rettegett, mikor megtudta, hogy mi van, de onnantól elfogadta -bár néha tett utalást a lánynak hogy 'hááát azért ha korodbeli lenne' de az belefér)


mint szülő, először megijednék persze, mert 'az a fránya 18-19 éves biztos csak a friss hajtásra hajt', de igazából a 15-16 éves srácok 'fickósabbak' mint a 18-19


biztos hogy találkozni akarnék a sráccal, elmagyaráznám neki, hogy oké ez gáz téma, de a lányom csak 14, fiatal, nagyon, lehet sok olyanhoz is, ami nálad már alap dolog, szóval légyszíves legyél vele szemben tisztelettel ezekben, mert ha rosszat hallok, baj lesz, de addig nem vagyok a dolog ellen

2017. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól,hogy mások megvannak így, még nem normális....

A 19 éves ember elvileg FELNŐTT , a 14 éves meg kislány. Egy felnőtt egy gyerekkel párkapcsolatban? Ez annyira kiábrándító és taszító.

2017. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pptomi ***** válasza:
51%
Én elhívnám hozzánk a srácot, aztán elbeszélgetnék vele, hogy velem gyűlik meg a baja, ha olyat tesz a 14 éves lányommal, aminek még nem jött el az ideje.
2017. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy akkora katasztrófa lenne.

A tiltást semmiképp nem ajánlom, mert "a tiltott gyümölcs mindig édesebb". Ha együtt akarnak lenni, akkor együtt lesznek, ebben biztos lehetsz.


Én 15 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal. Ő akkor 19 volt (és nem, nem lettem prosti...).


Szerintem csak beszélj a lányoddal: mit vár ettől a kapcsolattól, és biztasd, hogy ne féljen nemet mondani, ha kell.


Egy ennyi idős lánynak én biztosan NEM adnék fogamzásgátlót, mert hosszú távon csak árt neki. Ha szexelni szeretnének, akkor használjanak inkább óvszert. Az véd a nemi úton terjedő betegségektől is. (Ilyenkor jól jön a szülői segítség, hogy alkalmanként a lány is tudja vállalni ezt a kiadást.)


Remélem segíthettem. :)

22/L

2017. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!