Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit követtem el? Görlz help...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit követtem el? Görlz help mi plíz

Figyelt kérdés

Tegnal biciklitúrán voltam.

ott volt az a lány is aki tetszik.

elesett, vér meg minden.

figyelmes voltam vele meg minden reggel megkérdeztem, hogy van a térde, válaszolt rá, de nem néztem meg azonnal csak 3 óra körül füvet kellett nyírni, meg sövényt... mind1 miután vissza írtam, megkérdeztem, hogy milyen volt a fürdés... ugye a sebei miatt gondoltam csípett mint állat és gondoltam rákérdezek.. mondta, hogy annyira, nem volt vészes... tájékoztattam, hogy béna... és... leakarta harabni, a fejemet, hogy nem érti, hogy miért vagyok mindig ilyen bunkó....



2017. máj. 21. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán rossz napja volt.
2017. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint tegnap volt rossz napja, vagy ma van?
2017. máj. 21. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj, miért írtad neki, hogy béna?
2017. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom viccelődni akartál vele, de lehet a kelleténél (akár akaratlanul is) lenézőbben csináltad, és nem esett jól neki. Kérj tőle bocsánatot, lehet tényleg csak rossz napja volt:)
2017. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy lánynak aztmondtad hogy béna és még élsz, szerintem jegyezd el..
2017. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megsértődött, mert rossz napja volt. Kérj tőle bocsánatot, és majd megbékél. Amúgy sok sikert ;) 15/l
2017. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul esett neki hogy lebénáztad.
2017. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de basszus vízszintes bicikli úton elesett... és tényleg nem akartam megsérteni
2017. máj. 21. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nekem azt mondják, hogy béna vagyok, mert véletlen! elestem, el is hajtom a fenébe az illetőt, mert kicsit túl sokat képzel magáról.
2017. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!