Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el neki 2 nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki 2 nap után hogy nem szeretem? 12/L

Figyelt kérdés
Szóval egy ideig nagyon szerelmes voltam az osztálytârsamba és tegnap előtt össze is jöttünk. Tegnap már meg akart csókolni de szépen eltereltem a témát. Tegnap este megkérdezte hogy hétfőn megcsókolhat-e és mivel hülye vagyok igen mondtam. A baj hogy még soha nem csókoloztam és még nem is szeretnék főleg hogy az egészről nem tud a családom. És nem is szeretem. Na ezt hogy mondjam ek neki úgy hogy mellé még barátok is maradjunk? Segítsetek!
2017. máj. 27. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Dzsízusz...
2017. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

12 evesen belevagni egy "kapcsolatba" alapbol hulyeseg nyilvan nem vagy meg eleg erett ra mar egy csoktol is rettegsz.. de ez igy van rendjen nem is kell meg 12 evesen csokolozni es nem kioktatni akarlak de a pasizassal szerintem varj meg egy par evet mert jobb ugy neked :) amugy mondd el neki olyan nyiltan mint ahogy ide leirtad max kicsit duzzog majd aztan lenyugszik. a fiuk amugy sem paraznak ra ugy a dolgokra mint a lanyok :D

18/L

2017. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor találkozol vele, mondd el neki, hogy átgondoltad a dolgot és még nem állsz készen erre.

Ha megérti, barátok maradtok.

Ha nem érti meg, akkor ez esetben nem kár a barátságért.

Ne engedd, hogy rád kényszerítsenek bármit, amit te nem akarsz! Az első csók legyen érzésekkel teli, akkor add, amikor szerelmes vagy, hogy jó legyen visszagondolni rá 50 év múlva is!

2017. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igazazok van.
2017. máj. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!