Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hogy dolgozta fel a szakítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy dolgozta fel a szakítást? Én hagytam el, még mindig szeretem, másra nem tudok nézni, de nincs értelme folytatni.

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele, mert már rengeteget veszekedtünk, hisztinek titulálta minden megjegyzésemet, soha nem gondolt mögé hogy vajon miért vagyok boldogtalan, és nem beszéltünk már annyit, alig találkoztunk. Térden állva könyörgött, nem akart elengedni amikor elmentem a cuccaimért hozzá. Összepakoltam, és ott hagytam. Mindent megígért, hogy még aznap menjünk el valahová, csináljunk valamit együtt a héten, többet fog foglalkozni ha valami probléma felmerül a kapcsolatunkban csak ne hagyjam el, stb. Nem fogadom vissza, de ti hogyan tettétek túl magatokat egy hosszabb (pl 1 éves) kapcsolaton?

2017. máj. 29. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából jó hogy hiába könyörgött és érzelmileg akart másképp hatni rád mégis tudtad hogyan kell cselekedned. Én azt ajánlom ismerkedj, itt a nyár...túl kell tedd magad...saját magadért! Legyél többet a barátaiddal és legyél nyitottabb, bezárkózva és rajta elmélkedve sehogy nem tudsz tényleg túllépni ezen.
2017. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ő dobott ki, az exéért.


Bennem ez hatalmas bánatot, haragot gerjesztett. Elmentem dolgozni, eljártam kondizni. Nem volt időm rá gondolni, és hát... lett pénzem, és szépen megformáltam a testem. És ezzel jobban jártam, mintha együtt maradtunk volna, mert egy hisztigép volt, de szerettem.


Aztán persze 1 hétig voltak együtt az exével, és pár hete megkeresett sírva... :D

Csak hát azóta már nekem is alakul egy csajszi, és látott is minket együtt, és azóta depizik.


Nők... :D


Foglalkozz magaddal, ne legyen időd rá gondolni, fejleszd magad egy magasabb szintre, és keress egy 100x jobbat.


19F

2017. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig a dolgokat először.

Jól tetted, hogy ott hagytad, hiszen ha nem sikerült megbeszélni a dolgokat, ameddig együtt voltatok, akkor ez a probléma a későbbiekben is fennáll.

Illetve attól nem lesz jobb, hogy pár napig lehozza neked a csillagokat is, aztán amint látja, hogy minden oké, a vész elmúlt, ugyanúgy folytatódik minden, ahol abbahagytátok.

Ha boldogtalan voltál a kapcsolatban, és nem vette észre a párod, akkor ilyen emberre nincsen szükséged.

Ne hagyd el magad, próbálj emberek közé menni, ismerkedni, elterelni a gondolataidat.

2017. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám... a végén már én mondtam neki hogy hisztizik...:D volt honnan tanulnom....

Nézd, egy éves kapcsolat nem olyan hosszú, gondolj bele aki évek múltán válik el:(.....egyes hsz jól írta!!

2017. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

én sehogy nem tudom feldolgozni már 2 éve.. de a mi kapcsolatunk olyan hogy mindig vissza tértünk egymás életébe így nehéz is túllépni, ügyes vagy hogy te nem fogadtad őt vissza, nekem nincs hozzá elég erőm mert nem tudom milyen lenne nélküle minden pedig mi is rengeteget veszekedtünk/veszekedünk.

de majd az idő segít úgyis és találsz valakit akivel nem fogtok veszekedni hidd el :) fogald le magad addig is, nézz sorozatokat,filmeket, lógj a barátaiddal, olvass stb. :)

2017. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden hozzászólás abszolút hasznos számomra! Köszi srácok :) 23L
2017. máj. 29. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, beletörődtem a sok nem betartott ígéreteknek, én szeretem meg :) és ő is engem, legalábbis akkor meg igen. De ennek már 2eve, talán meg lehet szokni , de ki tudja hogy meddig tart.
2017. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valakivel megszokásból vagy együtt, az már régen rossz. És itt nem egy 20-30 éve házasságban élő emberekről van szó.

Ha egyoldalú egy kapcsolat, annak nincsen jövője! Az nem megoldás, hogy meg lehet szokni.

Meg lehet, de rohadtul nem érdemes, és egyáltalán nem normális.

2017. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!