Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Röviden tömören. Barátnőmmel együtt töltöttünk 3 évet, aztán szakított velem és összejött egy másik sráccal. Én azért továbbra is próbálkoztam, aztán feladtam. Pár hónap elteltével megkeresett, hogy kezdjük újra. Jó, egye fene újrakezdtük. Kb. pár hetet bírt ki és folyamatosan beszélgetett az exével.. Mindig megbeszéltük, hogy befejezi és normálisan állunk egymáshoz, de ugyan úgy folytatta. Aztán én jöttem össze egy másik lánnyal mikor már nem láttam értelmét a dolognak. Ő ugyan úgy összejött az exével.. pár hónap múlva ismét érdeklődött irántam és javasolta az újrakezdést. 5 hónapja kezdtük újra és megint minden arra utal, hogy beszélget az exével. Szerintetek van értelme ismét folytatni és annyi ideget megenni miatta, vagy hagyjam a fenébe? 20 évesek vagyunk.

2017. jan. 30. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 20 évesen annyi eszed sincs, hogy összejössz egy ribirécével 26x, akkor sajnállak. Az első szakításnál le kellett volna köpni, azt otthagyni a francba.

Ennyire értéktelennek érzed magad?

2017. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak szerelmes vagy gondolom , nincs semmi értelme én is végig jártam már ezt a utat , pedig mindenki mondta hogy hagyjam ,csak nálunk ez 2 évig ment, de előbb utóbb úgyis rá jössz .
2017. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem sem érdemes folytatnod vele, mivel nekem eléggé úgy tűnik, hogy csak pótléknak használ. Keress inkább egy olyan lányt, aki nem él ennyire a múltban, és elkezdhetnétek egy közös jövőt építeni.
2017. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jöjjetek össze és kérd meg az exét, hogy küldje el minden héten a videókat, ahol megdugja életed szerelmét :)
2017. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!