Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol van az a lány, aki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a lány, aki?

Figyelt kérdés

Elsősorban 17-20 éves hölgyeknek szólna a kérdés, vagy férfitársaimnak, akik nálam szerencsésebbek, vagy pontosan ugyanolyan pechesek, mint én.

A mai Z-generációban vannak még olyan lányok, akik igazán tudnak értékelni és élvezni egy komoly kapcsolatot?

Gondolok itt arra, hogy nem a telefont bújják, hanem beszélgetnek a párjukkal, rengeteg közös programot csinálnak, akár ketten, akár a baráti társaságukkal, esetleg egy közös edzés vagy kirándulás formájában?

Nekem eddig nem volt szerencsém párválasztás terén. Ti hányszor szembesültetek vele eddig, hogy a külső nem minden? Személy szerint sokkal jobban felkeltei az érdeklődésemet egy átlagos kinézetű, de életvidám, sportos, személyes kapcsolatokat értékelő lány, mint egy olyan, aki után mindenki megfordul az utcán, de nem lehet vele egy tartalmas beszélgetést folytatni.

Ha olyan szerencsések vagytok, hogy megtaláltátok az igazit, akkor hányadik kapcsolatotok a mostani?



2017. máj. 29. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
hát ja van ilyen. igen eddig mindenki átbaszott.. :D 18L
2017. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en úgy érzem nem találom meg sose az igazit... mindenki csak arra megy a mai világban hogy megfektessen nem a kapcsolatra. volt kapcsolatom is.. de nem lett jó végük. hibás voltam én is.
2017. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Minden lany egy k*va (vagyis a legtobb)

Ezt gykn tanultam klyan emberektol akiket jol ertekeltek fel szovall nokappa....

2017. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 éves, én 22 és bár nehéz volt végül meg lett, csak olyan keveset látom :'(


Bőgök annyira hiányzik néha, pedig furán alakult ki az egész.

Először csak megvigasztalt, utána kialakult valami.


Utána hivatalos járás lett, utána meg nem is.


Oda-vissza, kemény voltál szegény csajszival szerintem, de az igazi definíciója pont abban rejlik amit írtál:


-tudsz vele beszélgetni, NORMÁLISAN :D

2017. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
VOLTAM na, nehogy magadra vedd kedves kérdező XD
2017. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kb. ilyesmi vagyok:D

De nem találtam meg még az igazit. Még igazán senkit se:D

17L

2017. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleinte ilyen voltam, aztán kihasználtak és emiatt hatalmasat csalódtam. Ennek eredménye az lett, hogy ez az életvidám rész elmélyült és ritkán tör felszínre. A tapasztalataim szerint senkit nem érdekel az, ha egy lány komoly beszélgetésekre képes. Szóval én személy szerint értékelnék egy ilyen kapcsolatot, de esélyem sincs rá.

16/L

2017. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
KEDVES LÁNYOK.... HA TALÁN AZ INTERNETES ISMERKEDÉSNEK IS ADNÁTOK ESÉLYT, AKKOR TALÁN LENNE NORMÁLIS KAPCSOLATOTOK... A MÁSIK LEGNAGYOBB BAJ AZ, HOGY SZINTE MINDEN LÁNY A KÜLSŐT NÉZI.... MÁR ÉVEK ÓTA KERESEM AZT A LÁNYT, AKI ELFOGADNA ÚGY, AHOGY VAGYOK... (RENGETEG TÁRSKERESŐN FENT VAGYOK..) DE A MAI NAPIG SEM TALÁLTAM OLYAN LÁNYT, AKI HAJLANDÓ LETT VOLNA ISMERKEDNI VELEM...... MINDEN LÁNYNAK CSAK A JÓKÉPŰ SRÁCOK KELLENEK....... 20/F
2017. máj. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

19 éves nő vagyok, olyan fajta, amilyet a Kérdező is leírt :) nagyon sokszor átvertek, és a legtöbb társaságba még mindig nem érzem magam odaillőnek. Tartalmat keresek, nem felszínt és külső mázat. Mikor már kezdtem "feladni" és azt mondani hogy akkor nem kell senki, ha csak ilyeneket találok, mikor belebotlottam valakibe, akivel annyira természetesssé vált minden. Úgy érzem, ő az, akit kerestem.


Van remény, ne aggódj :)) csak kitartást nagyon nagyon sokat! Nem azon múlik, hogyan öltözködsz vagy milyen a hajsd színe! Van esélyed!! Sőt! Mi tőbbet szenvedünk de jobbat kapunk!

Nagyon sok sikert és sok kitartást kívánok!

2017. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!