Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan van kiakadva a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Amit most elmesélek,az körülbelül 1 hónapja történt.

Ki voltam akadva,nyomás alatt voltam.. És elkezdtem beszélgetni online egy jóval idősebb fiúval. Aki azóta egyébként nem írt... Szóval azt hiszem érthetőek voltak a szándékai. Igen,miközben vele beszéltem,elfelejtettem a problémáimat,adott egy kis önbizalmat,mert nem csak támadások értek mindenfelől.

Ezt ma pár szóban elmeséltem a barátomnak,aki kiakadt.

Idézem : ,, Nem érdekel ( ! ) ,ha mással flörtölgetsz ( ?),de ezeket ne nekem mondd."

Egyrészt semmiféle ,, flörtölgetés " nem volt,szimplán csak pár órára menedéket kerestem... Ezen nem tudom mit kell kiakadni,ráadásul ő nemegyszer olyan kifejezésekkel illetett,amik kritikán aluliak. Például : Hagyjál már b+ ; Mi van már megint ? ; Ne mondj ilyet,mert elmegy a kedvem egy-két dologtól "

És még neki áll feljebb. Most már lassan a ,, Menj te a k #@v* anyádba " jön ,mert nem hiszem el,hogy amíg én tűrök,ő szimplán fennakad valamin,és nem válaszol.

Mi a véleményetek?



2017. máj. 29. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Te más pasikkal dumálgatsz... Ezen én is kiakadnék. Mit kellett volna csinálni? Gratulálni hozzá és amikor költözöl hozzá még segítsen is költözni?
2017. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

És az ilyen embert szeretik...

Nézd, ez kissé nyers lesz. A barátod egy barom.

Ha így viselkedik, akkor egyáltalán nincs joga megszólalni. Anno volt hogy 12 óra munka után félhullaként estem be az ajtón és megvoltak a saját gondjaim, de soha, egyetlen egyszer sem engedtem el ilyen szöveget az exemnek. Mindig meghallgattam, támogattam és segítettem neki amiben tudtam. Ilyen egy normális kapcsolat.

2017. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves #1 ... Talán nem szabad ? Ő is beszélget más ,idősebb lányokkal mindenféle szívbaj nélkül,szerintem ebben semmi nincs.
2017. máj. 29. 21:56
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
De ő nyilván nem a veled való problémáit beszéli meg azzal a nővel te pedig igen.
2017. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt mondd meg nekem,hogy ezt te honnan tudod? ( Félreértés ne essék,nem kötekedni szeretnék )
2017. máj. 29. 22:00
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Az univerzum segített az ügyben!
2017. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
Én sem örülnék neki, hogy mással beszélnéd meg a problémáid.
2017. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Nincs igaza a barátodnak azzal beszélgetsz akivel akarsz .21F
2017. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyfelől megvan a jogod, hogy azzal beszélgess akivel akarsz. Másrészt, ha a barátoddal nem tudod megbeszélni, akkor az nem ate hibád, mert ideális esetben ő az első akihez fordulhatsz. Harmadrészt, a barátod bunkó, ha úgy beszél veled, ahogy írod. Nekem személy szerint baromi rosszul esne, ha a barátnőm mással ossza meg a problémáit, nem pedig velem, mert szerintem egy jó kapcsolatnak ez is része.

18F

2017. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A barátod egy sértődött ki gyökér,nem érti a mai világot.

Ennyi szabadsága kell leygen két embernek,és hol a bizalom ?

Idióta a gyerek,nem lesz hosszúéletű ez a kapcsolat.......

2017. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!