Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan van kiakadva a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Amit most elmesélek,az körülbelül 1 hónapja történt.

Ki voltam akadva,nyomás alatt voltam.. És elkezdtem beszélgetni online egy jóval idősebb fiúval. Aki azóta egyébként nem írt... Szóval azt hiszem érthetőek voltak a szándékai. Igen,miközben vele beszéltem,elfelejtettem a problémáimat,adott egy kis önbizalmat,mert nem csak támadások értek mindenfelől.

Ezt ma pár szóban elmeséltem a barátomnak,aki kiakadt.

Idézem : ,, Nem érdekel ( ! ) ,ha mással flörtölgetsz ( ?),de ezeket ne nekem mondd."

Egyrészt semmiféle ,, flörtölgetés " nem volt,szimplán csak pár órára menedéket kerestem... Ezen nem tudom mit kell kiakadni,ráadásul ő nemegyszer olyan kifejezésekkel illetett,amik kritikán aluliak. Például : Hagyjál már b+ ; Mi van már megint ? ; Ne mondj ilyet,mert elmegy a kedvem egy-két dologtól "

És még neki áll feljebb. Most már lassan a ,, Menj te a k #@v* anyádba " jön ,mert nem hiszem el,hogy amíg én tűrök,ő szimplán fennakad valamin,és nem válaszol.

Mi a véleményetek?



2017. máj. 29. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Részben jogos a kiakadása , mert az tényleg elég fura ,hogy egy másik szinte vadidegen fiúnál találsz menedéket. Nem az a baj hogy beszélgettél a sráccal , hanem hogy benne találtad meg a megoldást és gondolom erre a barátod féltékeny amit 100%-ban megértek.

Azonban ha veled ennyire bunkó akkor minek vagytok még együtt?

2017. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szakítsatok és kész

a megcsalásnak nem egy formája van ami ugye kőztudott amit ti csináltok az az érzelmi megcsalás nem tudjátok egymással meg beszélni a gondjaitokat... ez így nem kapcsolat

2017. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez jó, a válaszokból remekül le lehet szűrni, hogy ki szokott félrelépni.

Ha az én férjem órákig dumálna valami nővel, úgy kivágnám, mint a macskát, az biztos.

2017. máj. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt, miért mondtad el neki? Valahol titkon sejthetted, hogy ki fog akadni, nem? Téged nem zavarna, ha egy ilyen mondattal álna eléd?

Másrészt, nekem is vannak fiú barátaim és ezt a barátom teljesen jól kezeli. Neki is vannak lány barátai és engem nem zavar. Látom, hogy jól megvannak és néha segít is nekik. Én ezt sokra értékelem benne, hogy megtudja teremteni és tartani az egyensúlyt a barátai és a kapcsolata között. Én ugyanezt teszem, és semmit félnivalóra nem adok okot, nem mintha lenne.

Szerintem nem kiegyensúlyozott és bizalomraépmlő a kapcsolatotok. Beszéljétek meg. De ne

2017. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocsi lemaradt: de ne támadd le, hogy veszekedés legyen belöle.

És amúgy hány évesek vagytok?

2017. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
Egy aprócska kérdés: mi a frászért vagy együtt egy ilyen tirpákkal? Hmmm?
2017. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés így nem túl pontos, már ne is haragudj :)

Nagyon-nagyon nem mindegy, milyen beszélgetésről van szó. Van egy pár olyan ember akinek még az is csak beszélgetés, ha a másik nemi életét/szokásait beszélik meg. Na, ezen pl mindenki ki lenne akadva.

De ha állításod szerint még flört sem volt, csak baráti beszélgetésről van szó, akkor a párod reakciója nem jogos. Gondolom neki is vannak barátai, ő is beszél lányokkal szóval nem korlátozhat. Bár ha neki nem is lenne lány barátja, téged akkor sem tilthat el másoktól. Fontos lenne, hogy megbízzon benned.

Bár ha ilyen stílusban beszél veled, őszintén nem értem, miért vagy vele.

Azt írtad, hogy "támadások értek mindenfelől". Ezzel a barátodra célzol, nem? Ha bánt téged, akkor nem szabad vele maradnod. Általában csak a fizikai bántalmazásra hívják fel a lányok figyelmét, hogy az milyen rossz, nem szabad hagyni stb. Pedig lelkileg is meg tud nyomorítani egy férfi, ha folyton kritizál, uralkodik feletted (megmondja mit vegyél fel, mindenbe beleszól, adott esetben ugye megmondja kivel beszélj) akkor csak kihasznál. Egy ilyen parazitának nem szabad hagyni, hogy élősködjön rajtad.

RENGETEG kedves fiú is van a világon, te nem vagy köteles (nem vagytok házasok) eltűrni az ő hangulatingadozásait, hogy sérteget...

Hidd el, egy ilyen kapcsolatból nem szégyen kilépni. Igen mindenkinek van rossz napja, de aki szeret az nem rajtad tölti ki- egy jó kapcsolatban is megesik egy pár veszekedés, de nem mindegy hogy alapjáraton milyen stílusban beszél veled a párod.

2017. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!