Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogy hozhatnánk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy hozhatnánk rendbe mindent?

Figyelt kérdés
Az exemről lenne szó.2016.11.18-án jöttünk össze és 12.30-án szakítottunk,miattam,mert már nem volt minden olyan,mint az elején. Ő azóta mindig mondta,hogy kezdjük újra, akkor nemet mondtam neki mindig. azóta változtunk mind a ketten és kb 2 hete én is újra akarom,de az egyik osztálytársam nagyon bekavart nála is,mint mindenkinél ( ez a csaj mindenki barátjára rámászik,mindent hazudik nekik meg ilyenek). Azóta az exem letiltott,suliba is kerül vagy bunkózik,de egy pár napja állandóan bámul. ma is legalább fél órán keresztül egymást néztük és néha rámmosolygott,de a csaj miatt mindig nemet mond nekem,nem is tudunk beszélni.Mit tehetnék vele?

2017. jún. 1. 17:45
 1/4 anonim válasza:
amikor tudsz menj oda és beszélj vele mást nagyon nem lehet tenni :(
2017. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy akkor elmegy tolem vagy elküld :(
2017. jún. 1. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, ez a hajó elment. Lépj tovább és keress mást, te megpróbáltad, volt esélye nem élt vele, így járt.
2017. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem csak neki hanem neked is volt esélyed de igazából ha együtt kéne lennetek akkor már együtt lennétek szerintem de valamiért ez így alakult erre lehet nem is tudtatok volna egy normális kapcsolatot fel építeni.
2017. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!