Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak ha a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a baratnom smarolt egy csajjal? (16/F)

Figyelt kérdés
Tegnap hazibuliba voltunk baratnommel, es hat mindketten be voltunk allva, es o kozben smarolt egy baratnojevel.. Akkor ez engem nagyon felb@xott, el is hivtam es megkerdeztem hogy hogyan tehet ilyet.. Nem gyozott bocsanatot kerni, stb, hat meg is bocsajtottam neki, nem akartam elrontani a bulit megjobban.. Viszont azota nem tudok masra gondolni es nagyon zavar h smarolt vele.. A tudtara akarom adni jozanul hogy ez engem nagyon nagyon zavar, es hogy ha meg egy ilyen lesz komolyabb kovetkezmenyek lesznek.. Mit mondjak neki? Valaki tudna segiteni?

2017. jún. 3. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

barátnőd??? egy barárátnőjével???

kérd meg a kezét mielőtt én fogom!!!

édes hármasba benne lenne vele???

2017. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Dobd ki :D
2017. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak ertelmes, tartalmas valaszokat varok..
2017. jún. 3. 12:44
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

szép társaság lehettek, 16 évesek, marijuana, alkohol, házibuli, nagyon komoly srácok vagytok :D ne zavartasd magad, hadd smároljon akivel akar, te is tedd ezt, igyatok, szívjatok, kit érdekel?


ez a sztori túl sok ponton hibázik ahhoz, hogy egy kis barátnős smárolás elérje az ingerküszöböt

2017. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4.es nem tudom hany eves vagy es milyen vilagban elsz de manapsag ha valaki 16 evesen pial, sziv az teljesen normalisnak minosul buliba.. Sot megjegyeznem hozza hogy nem szoktam szivni, baratnomnek most volt az elso alkalma, csak ki akartuk probalni kozosen EGYSZER.
2017. jún. 3. 12:47
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

igazad van kedves kérdező, a mai világban sajnos nagyon undorító alpári dolgok folynak, és a fiatalok ilyen tevékenységei is ezek közé tartoznak, és mivel általános dolog, lehet normálisnak is nevezni .. de attól még nem helyénvaló, és attól mert sokan csinálják, nem kötelező.


az is normális, hogy a csajok egymással smárolnak, hogy egy atomrészeg csajt 4-en b**sznak egyszerre, akkor fogadd el, hogy ebben a normális világban, az is normális ha a csajod ráugrik másra, csajra, pasira, mindegy, szokd meg és sok boldogságot kívánok

2017. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

16 évesen erre büszkék lehettek...


Nem baj, ilyen a természetes kiválasztódás, bár elég lassan fog elhalni az agyad de sebaj...


A másik meg az, hogy nemhogy örülnél annak hogy lánnyal csinalta... Gondolom ha fiúval csinalja akkor meg semmi probléma mi?


Na erre mondom, hogy megölném az utánam jövő generációt...

2017. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol a hiba. :/
2017. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Najolvan sracok, megegyszer vazolom a szitut, es elmondom hogy senkinek nem vagyok a velemenyere kivancsi, csak megoldast keresek a problemamra. 16 evesek vagyunk mindketten, feleve egyutt vagyunk, baratnom meg nem all keszen a szexre, ezt teljesen elfogadom, es megmondtam neki hogy en nem hozom temaba amig o nem hozza fel. Nem cigizunk, alkoholt csak ritkan iszunk, havi 1x-2x, nem szoktunk tepni, most eloszor probaltuk ki kozosen, mert realis vilagnezetunk van, ergo mindketten tudjuk, hogy bar nagyon szeretjuk egymast, nem leszunk egyutt orokke, es egyszer elunk, ezert megprobalunk mindent kiprobalni, ami szinesebbe teheti eletunket/kapcsolatunkat. Persze tudjuk hogy van hatar, igy semmi szintetikust nem probalna ki egyikunk se semmi penzert. Baratnom roplabdazik, balettozik, en valogatott sportolo vagyok, es meg sorolhatnek csomo dolgot.. Na emberek, meg mindig le kell minket hulladekozni? Sz@r emberek vagyunk?? Attol meg hogy ki akarunk valamit probalni, nem kell rankugrani..:) Es biztos vagyok benne, hogy az itteni valaszirok fele kozel negyed ennyire sem erdekes elettel rendelkezik. Koszonom annak aki ezt elolvasta..
2017. jún. 3. 13:22
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

hát öreg, ha te ezt nevezed érdekes életnek, akkor oldd meg. nem érdekel a mások véleménye akkor minek kérdezel. nem fog senki sajnálni azt ne várd . mi a kérdés? mit mondjál? mond meg neki hogy zavar és ne smároljon többet mással . kész .


balettozik, meg te meg olimpikon vagy, egyszer éltek, hajrá, sok sikert.


de ez akkor is komolytalan, hogy 16 éves emberek beállva egymáson hemperegnek, aztán meg úgy teszel és meg is magyarázod, mintha ez teljesen helyénvaló lenne, igazából az a hülye, aki szerint ez nincs rendjén, és akkor még neked áll feljebb.

2017. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!