Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, hogy újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy újra igazán kelljek neki?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, mindketten 18 évesek vagyunk.

Sokat veszekszünk, de mindig is úgy éreztem a kapcsolatunkban,hogy én jobban szeretem és többet próbálkozom. Rajta nagyon ritkán érzem,hogy viszonozná annyira a dolgokat. Szerintem azzal rontottam el,hogy túlzottan ragaszkodó voltam és őt helyeztem mindig a középpontban és összevesz velem apróságokon és nem igazán tisztel.


Nem annyira mutatja felém azt,hogy én is kellenék neki és én nem igazán érzem jól magam így ebben a kapcsolatban,hogy állandóan csak én próbálkozom és körülbelül olyan érzésem van,hogy 1 hétből talán van 1-2 nap amikor ő is kölcsönösen viselkedne, mint én vele.


Már volt,hogy nagyon olyan volt,hogy szakítunk de mégis együtt vagyunk, de ő nem veszi annyira komolyan az egészet, és nincsenek olyan mély érzései felém, mint nekem felé.


Nem tudom mit kéne tennem,hogy úgy igazán belém szeressen, mert amikor éreztem rajta, talán a legelején volt pár hétig de az elmúlt, valószínűleg az elején említett általános viselkedésformám miatt.

Ti mit tanácsolnátok?


2017. jún. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad megbeszélni vele?
2017. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a fő bajom,hogy szerintem inkább érzelmi alapon múlik ez a dolog, főleg nála ( és szerintem sok nőnél így van ), nem pedig racionális érvek alapján, és így hiába próbáltam vele megbeszélni észérvekkel alátámasztva bármit eddig sosem működött.
2017. jún. 4. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem fog beléd zúgni, esélytelen. Jó lenne már szembenézned a tényekkel.
2017. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint azt megbeszélni,hogy ő így látja-e a dolgot,s mit javasol.
2017. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítsatok.
2017. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!