Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 21 feletti férfiak, ti eltudto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 feletti férfiak, ti eltudtok képzelni komoly kapcsolatot olyan 15 éves lánnyal, aki őszintén bevallja hogy csak külsőre érettebb a koránál, de személyiségre nem igazán?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Nagyon is
2016. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%

21 éves férfi... FÉRFI, aki 15 éves lánnyal kezd....komoly! xxxD

22/L

2016. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán, sőt amelyik férfi képes mondjuk 24 évesen össze állni egy 15 éves nővel az semmiképpen nem tartom egészségesnek, és eléggé csökkent értelmű is.
2016. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi bajod van ezzel, 14 fölött egy lány már simán lehet nő.


A lányok korábban érő típusuk, azért is vannak általában idősebb férfivel.

2016. okt. 17. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért,de csak szerintem lehet ez kicsit ferde hajlamúság? :'D
2016. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
még én is szarúl fogalmaztam meg DE 14-5 éves nő max kislány lehet :D most nem tudom, hogy egy beképzeld p**ca vagy e , vagy egy gyökér szűz férfi de valamelyik a kettő közül az biztos...30 éves nők között nem látok sűrűn olyant akire azt tudnám mondani, hogy NŐ
2016. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Mit akarsz te egy felnott ferfitol? Kislany vagy meg a tojashej a seggeden, megis mit tudnal te nyujtani egy 21 eves ferfinak a suncidon kivul? Jo lenne ha valaki szallitana a seggedet meg menozhess vele a baratnok elott mi? Amugy van olyan aki jarna, de az olyan is...ertsd: a vele korabeli noknel luzer...
2016. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudok elképzelni, mert egyoldalú kapcsolat volna, amiben legfeljebb kihasználhatom a zsenge korod tapasztalatlan, idealista állapotát, és szédíthetlek ezzel-azzal, de egy ilyen kapcsolatban nem sok esélye volna az egyenrangúságnak, anélkül meg nem társak az együtt lévők. Akkor meg mi volna egy ilyen kapcsolaton "komoly"?
2016. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!