Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bejövök a lánynak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a lánynak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mostanában elég sokat beszélek, kb egy hete folyamatosan azt kérdezgeti, hogy k tetszik nekem meg, hogy járnék-e vele. Elég gyakran szemezünk, és pl a pályára is csak akkor jön le ha én lent vagyok. Közben pedig van pasija. És itt összezavarodtam. Leginkább lányok válaszát várom. A hülye válaszoktól kíméljetek :D 17/f

2017. jún. 5. 19:33
 1/6 anonim válasza:

Kérdezd meg a lánytól, hogy most akkor mi van? A leírásod alapján szerintem bejössz neki, de ha van pasija, akkor kérdezd meg, hogy komolyan gondolja-e, meg, hogy mi lesz a pasijával, stb... ehhez nem tudok jobb tanácsot adni neked, beszéld meg a lánnyal.

16/L

2017. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Haver, ha van pasija és ilyet mond, akkor inkább maradj távol tőle. Mert kiszámíthatatlan és lehet ha úgy adódna behüŁyítene de mégsem hagyná el a csávóját. Arról nem beszélve...lehet te is összejönnél vele, közben ő ugyanígy egy másik gyerekért dobna majd.
2017. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. Őszintén, egy picit tetszik nekem a lány és eléggé zavar, ha a pasijáról dumál, hogy milyen aranyos.
2017. jún. 5. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kibirod hogy ne kezdj el erezni iranta,akkor menj ra.hatha el tudod kapni egy korre :D

Komoly kapcsolattal viszont en is vigyaznek,valoszinu nem csak veled csinalna ezt.

2017. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtudtam még valamit. Kb 5 naponta a palijával veszekszik. Ha legközelebb összevesznek akkor lépjek?
2017. jún. 7. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok, akik csak a biztosra mennek. Értsd úgy, hogy addig nem szakít a pasijával, amíg nincs egy másik, akivel összejöhetne. Persze az is lehet, hogy csak féltékennyé akarja Őt tenni veled, ahogy az sem kizárt, hogy csak rajongókra vágyik. Te ismered, neked kell tudni mi jár a fejében.
2017. jún. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!