Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti szeretnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretnétek egy 24-25 éves helyes pasit? Ha igen, miért őt, miért nem magad korabelieket?

Figyelt kérdés
Kor jöhet :D
2017. jún. 11. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Lepontozol vagy sem, nem.

A saját korosztályomban próbálok keresgélni, nagyon max.20 éves korig.

Nem hiszem, hogy egy életvitelt folytatnék az illetővel, lennének e közös pontjaink.

Már a kor elriaszt, viszont ítélkezni sem ítélkezek, nem lehet tudni kit fogok választani.

16/l

2017. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
nekem az első barátom amikor összejöttünk akkor töltötte be a 25-öt én meg 17 voltam :) szóval igen. sose volt korombeli partnerem.
2017. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
nem tudom miért. de mindig idősebb partnereim voltak :)
2017. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mindig az idősebb pasik jöttek be talán azért mert érettebbek mint a korombeliek. 17/L
2017. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Tudtam, hogy lesz valaki aki az érettséggel fog jönni. Igen van éretlen 14-16 fiú, sőt a legtöbben ebben a korban azok, de azoknak is kell lenniük mert még gyerekek. Lányoknál ugyan ez.
2017. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
én nem mondanám h érettebbek az idősebb pasik amúgy :D... amellett hogy nekem mindig idősebb pasiim voltak. nem értettebbek.
2017. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Lányok, miért nem fogjátok már be a pinátokat és normális srácra mentek? Állandóan az öregmuskotályt szívnátok ti kis tekert luvnyák!
2017. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!