Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen esetben mi a helyes teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a helyes teendő?

Figyelt kérdés
Tehát egyetemen megismertem egy lányt. Kedves, jól kijövünk bár vannak hibái... Eddig nincs is semmi érdekes, míg egyszer a barátnője is vele volt. Azta.. mondom, valahogyan a barátnője nekem jobban tetszik mint az új ismerősnőm. De az a baj h a barátnője más karra jár mint én, és igy nem tudom jobban megismerni. Arra gondoltam hogy elhivom valahova, de ha ezt megteszem, rögtön leégek a lány előtt akit előbb megismertem(meg különben is , sajnálnám, mert csak rosszul esne neki, ha a barátnőjét elhivnám valahova) Meg különben is mi van ha a lány barátnőjével nem jövök ki olyan jól mint az elsőre megismert lánnyal? Szerintetek megpróbáljam a másik csajt elhívni valahova?

2016. nov. 8. 23:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah, és még azt Hozzáteszem, hogy a korábban megismert lány és én köztem nem történt semmi sem. Csak szimplán beszélgettünk.
2016. nov. 8. 23:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi köztetek akkor mi a kérdés?

Ismerd meg a barátnőjét nyugodtan, ebből baj nem lehet :) csak nem értem miért a tini részlghez írod ezt, és miért 15 évesektől véleményére akarsz adni :)

Szerintem ez mehetett volna a felnőtt párkapcsolatok részhez is. De úgy látszik idősebbek is olvassák lásd én :)

2016. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊 megpróbálom akkor valahova elhívni, majdcsak nem lesz belőle nagy megsértődés(hogy nem is őt, hanem a barátnőjét választom)
2016. nov. 9. 02:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te azon rinyálsz, hogy két szék között az asztal esel, vagy hogy mondják. Ezt a kockázatot meg be kell vállalni. Illetve eldönteni, hogy kit választasz, (hibái a másik lánynak is lesznek).

Az is lehet, hogy csak trükkből hívta el a barátnőjét, hogy hogy reagálsz. De az is lehet, hogy a másik csaj szereti megmutatni, hogy ő a jobb nő, szeret elhalászni mások elől hímeket, vagy az is lehet, hogy semmi ilyen paranoia nincs mögötte :-)

2016. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 asztal alá-t akartam írni
2016. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem ha nem volt semmi köztetek akkor nyugodtan elhívhatód és ha attól félsz hogy nem fogsz vele olyan jól kijönni akkor nem kimondottan randira hívd először hanem ,,baráti találkozásra" vagy nem tudom hogy hívják :-)
2016. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!