Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok akiknek alacsonyabb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek alacsonyabb a barátjuk! Hogyan terelhetném el a figyelmemet a szánakozó tekintetektől?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a barátom 170 cm én pedig 179 cm vagyok.Az utcán folyton csak a szánakozó tekintetek látom,mintha azt mondanák ''de röhejes a csaj magasabb a pasijánál''.Azok lányok akiknek alacsonyabb a barátjuk hogyan terelték el a figyelmüket a szánakozó tekintetektől? 14/L

#fiú #kapcsolat #magasság #tekintet #alacsony fiú magas lány
2017. jún. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt alacsonyabb barátom, nekem is tök rossz érzés volt, meg neki is.

Nem hinném hogy az emberek azzal foglalkoznak, hogy egy 14 éves lány magasabb a barátjánál. Túl reagálod, és egyébként is who the fuck cares?? Mámrint, sz@rjál már bele, hogy hogy néznek.

2017. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Hát én még nem voltam ilyen szituban, mert 15 évesen vagyok kemény 164 cm:D, de, ha véletlenül egy kis ,,zsokéval" sodorna össze az élet, aki kisebb nálam mondjuk 10 cm-rel, akkor próbálnánk szerintem úgy menni, hogy ő tűnjön magasabbnak/egymagasnak velem.

Pl.: gyalog megyek, ő meg görkorival/hoverboarddal.

Ha a járdán sétálok, ő a járdaszegélyen menne.

De szerintem egy idő után, kb 2-3 hónap után már nem is fog annyira érdekelni, ha zavar, hogy bámulnak, akkor pedig 3 dolgot tehetsz:

-1. nem foglalkozol vele.

-2. sarkon fordulsz, és elmentek másfelé

-3. ha elég karakán természetűek vagytok, be is szólhattok nekik, mondjuk így:Ki ne essen a szemetek a nézéstől.

Kicsit hosszúra sikerültem, remélem nem baj.:)

Sok boldogságot nektek!:D

Üdv.:egy 15 éves lány

2017. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Nézd ez egy baromság. Ha ti szeretitek egymást ,tegyél arra hogy ki hogy néz ,ki mit gondol.

Van két osztálytársam akik mar több mint egy éve együtt vannak ,a lány magasabb is ,izmosabb is. Nem ez a mérvadó egy kapcsolatban. Nagyon aranyosak együtt.

Ebbe semmi gáz nincs ,és tanulj meg nem mások véleményére koncentrálni ezzel kapcsolatban:)

17/L

2017. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!