Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elítélne engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélne engem ezmiatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

15 éves vagyok, a barátom 17, 3 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem. A szüleim és a barátom még nem ismerik egymást, de be szeretném mutatni őt már nekik. De van egy probléma. A barátom nem szereti a cigányokat, bennem viszont van, csak egyáltalán nem látszik meg rajtam ezért nem is tudja. Apukámban nincs, anyukám félig az. Szerintetek szakíthat velem ezért, mert van bennem cigány vér? Annyira félek, hogy ezért fogom elveszíteni...


2017. jún. 14. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy fog, de mégha szakitana is emiatt akkor nemis kell vele foglalkozni.
2017. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a baratod oszinten szeret akkor ezert nem fog szakitani. Ez miatt ne aggodj. Ha ezert szakitana veled, nem erdemel meg teged.
2017. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy fog, nekem sem szívem csücskei a cigányok, sőt olykor radikális módon ítélem el őket, de exemtől mikor 5 hónap után megtudtam, hogy félig roma, egyáltalán nem érdekelt. :)
2017. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha e miatt othagy megkeresem és megverem xd
2017. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy fog otthagyni, látszik hogy értelmes vagy szóval az hogy anyukád félig cigány nem fogja befolyásolni,sőt még pozitív irányba, látja hogy ilyenek is vannak.


Tavesz baktalo!

2017. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem elobb mondd el neki ezt mert lehet hogy mikor meglatna a szuleidet akkor olyan arcot vagna hogy ha a szuleid eszrevennek lehet hogy szomoruak lennenek hogy nem szeretik oket,inkabb legyen felkeszulve ra.es ne felj,ha szakit veled emiatt,akkor egy goreny de mondjuk te is meg kell majd ertsed ha nem mondod el neki elore mert akkor o sincs felkeszulve es el kell fogadni,mert neki ez uj dolog.
2017. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!