Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egesznap rosszul vagyok napok...

Egesznap rosszul vagyok napok ota a fott krumplin kivul minden kijon belolem meg par korty viz is . Aggodok a baba miatt is hogy ezmiatt nem jut eleg tapanyaghoz ?

Figyelt kérdés
mellesleg ehen halok mar kb es nagyon szomjas is vagyok de semmi nem marad meg bennem .8+6 hetes terhes vagyok valakinek lenne valami otlete amivel kicsit jobb?
2017. jan. 25. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kórosan soványként, hiánybetegségekkel kezdted a terhességet, akkor a gyereknek semmi baja nem lesz. Elveszi a testedből akkor is, ha nem tudsz enni.
2017. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit megnyugodtam :) hogy legalabb o jolvan .. es esetleg valami tipp hogy mivel lenne jobb nekem? Felek h kiszaradok napok ota talan par korty viz ami bennem marad reggeltol reggelig hanyok :/ folleg ha megprobalok enni inni valamit
2017. jan. 25. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Hideg kola, kortyonkent.
2017. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz inni se, inkább irány a kórház.
2017. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hideg kola, gyombertea, reszelt gyomber.


Jobbulast!

2017. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyömbértea a legjobb, de ajánlom még a (házi) húsleves levét is.
2017. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt.Amikor említettem az orvosnak,azt mondta ezzel nem lehet mit kezdeni,szedjek magneb6-ot.Nekem a kóla és az őszilé volt a nyerő.Július volt így a vizes jégkrém is jól esett.Meg sós kukót tudtam enni.Fogytam,de a baba egészségesen fejlődött.Kitartáa.
2017. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héttől ez volt, házi praktika erre már nem használ, b6 vitamint kellett szednem napi 3-szor, nem hatott semmit, de másnak állítólag jó, ha nagyon kiszáradsz akkor infúzió kell. A gyerekünknek semmi baja, jól érzi magát bent. 12. héttől kaphatsz cerucal nevű gyógyszert, de erős, igyekszek minél kevesebbet bevenni. Elvileg a 12. héttől el kellene múlnia, de velem nem így történt.

17 hkm

2017. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első gyereknél semmi nem használt, most a másodikkal egy kicsit jobb, de még most is fogyok. Az első hetekben a folsav kivételével elvesz tőled mindent, a táplálkozásodtól függetlenül fejlődik. (Ha egyébként beteg lenne, az nem amiatt lenne hogy nem ettél hanem amúgy is).

Kísérletezz, hogy mit tudsz megenni, hiába írnám hogy nekem a túróstészta segített, ha neked nem.

2017. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Cocculine! Nekem elmulasztotta a hanyast, nődoki mondta siman lehet szedni. En dedalonkupot is hasznaltam egyszer mert mar nem birtam a hanyast es inkabb az mint korhaz. Semmi baja a babanak!
2017. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!