Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Jól csináltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Jól csináltam? 18L

Figyelt kérdés
Már egy éve hol együtt vagyunk, hol nem, de szerettük egymást azt hiszem. De pár napja egy koncerten részegen egy srác nagyon erőszakosan tapizott és lesmárolt de nekem már semmi erőm nem volt leszedni magamról, ezért egy másik srác segített, mert látta hogy nem szeretném.Amikor elmondtam a barátomnak akkor azt úgy reagált mintha élveztem volna és olyan kérdéseket tett föl hogy legalább jól nézett-e ki meg hogy azért nem hívtam mert a srácnál aludtam-e, erre én kiborultam és otthagytam azzal hogyha ezt nem érti meg akkor legyen vége. De szeretem azért...jól tettem?

2017. jún. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nem! Nem tetted jól.
2017. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiborultál a párodra, ennyi. Azt meg hogy jól tetted-e nem most fogod észre venni szerintem hanem csak akkor amikor már nem lesztek együtt és hiányozni fog vagy csak kevésbé, ezt majd te érted. Ha megbántad a szakítást akkor rosszul tetted, ha meg nem akkor jól tetted. Igazából már ő sem törődött ezzel a dologgal, csak piszkált vele.
2017. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Fura... nem vagyok rossz csaj és mégse smárolgat csakúgy le senki. Lehet, hogy azért nem, mert van tartásom és nem megyek csöves helyekre :D sorry
2017. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!