Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
181 cm magas, vékony alkatú, szemüveges, félhosszú, tépett haja van, belsőre nagyon rendes, megbízható és őszinte.

2017. jún. 20. 00:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj az kimaradt, hogy kissé visszahúzódó típusú, de él társasági életet
2017. jún. 20. 00:12
 2/8 nikolsz válasza:
Ne itt szedj fel mindenkit :D
2017. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erről van szó
2017. jún. 20. 00:17
 4/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:

Dehogynem xd

Arra vársz hogy most privátba tömegesen a nyakadba boruljanak a "jajj nincs veled semmi baj" és az ehhez hasonlóak

2017. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak a véleményekre vagyok kíváncsi, és nem várom el hogy a nyakamba boruljanak

Köszönöm szépen hogy válaszoltatok a kérdésre mindketten

2017. jún. 20. 00:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek hozzád ez elég semmitmondó. Erre akármi lehet a válasz. Ne várd a sült galambot hogy a szádba repüljön. Vadászd le a galambot, süsd meg, és majd akkor számíts rá. Régebben én is ilyen naív voltam. Hülyén hangozhat de gyakorilni kell. A legelső próbálkozásom nagyon béna volt :) aztán abból tanultam, a következőnél már továbbjutottam. Aztán mindig egyre messzebb jutottam, végül csak kikerekedett egy kapcsolat is. Onnantól kezdve "beavatott" vagy. A lényeg, hogy igazából add önmagad, ne játszd meg magad, kérdezz általános kérdéseket előszpr, aztán az általa elmondottak alapján speciálisabb dolgokat is kérdezz. Tudd meg miféle romantikát kedvel, ez alapján állíts össze valami randiprogramot... és ha idáig eljutsz akkor már tudod mi a dolgod. A leírtak alapján simán lehetne egy igen is, de személyesen meg így kezdőként tuti elszúrod az első próbálkozást. Szóval fel a fejjel ls gyakorolj, akármennyire is furcsán hangzik
2017. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen,de biztos vagy te abban a hajban? Nem hangzik valami jól. Kort sem írtál.
2017. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, amit leírtál az semmi. Főleg, hogy kort sem írtál.

Igazából ez nagyon sok emberre igaz, ezzel senkit nem győztél meg.

2017. jún. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!