Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyjából mennyi időre számíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából mennyi időre számítsak, míg a szüleim elfogadják, hogy egy nálam jóval idősebb férfit szeretek?

Figyelt kérdés
A napokban derült ki, nagyon kiborultak miatta. Eltiltottak tőle, és rám is teljesen más szemmel néznek. Mit lehet ilyenkor tenni? Mennyi idő kell, hogy ők elfogadják ezt?
2017. jún. 21. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ezt sajnos nem lehet előre megmondani.

De remélem, minél hamarabb! Kitartás! Az igaz szerelem mindent legyőz. <3

2017. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, itt a baj.

Én 17, ő 30.

2017. jún. 21. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ohh... sok sikert xD
2017. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nagyjából, amíg nem szakítasz vele, addig várhatod. Senki nem tudja elfogadni azt, hogy a fiatalkorú gyereke, egy kislány, egy 30 éves, bőven felnőtt férfival legyen együtt. Ez beteges.
2017. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek még kéne ismernie a pasit. Legalább tudják kiféle-miféle ember. Már az is ad egy nyugalomérzetet nekik (akár csak azért mert tudják kit kell tökönragadni ha para van). Nem egyszerű szitu. Tartsatok ki, legyetek együtt.
2017. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a szüleid ezt nem fogják elfogadni. Meg lehet érteni őket, hiszen téged óvnak. Az a baj, hogy az emberekben (hozzáteszem okkal) él egy sztereotípia az ilyen kapcsolatokkal szemben. Ennek az az oka, hogy felmerül a kérdés ,, Ha egy 30as férfi szerelmes egy 17 éves lányba, vajon mi a hátsó szándéka, vagy létezik, hogy az illető olyan elkeseredett perverz aki egy fiatalkorúban keres megnyugvást?" Szerintem gondold át, hogy elég hosszú ideje vagytok-e együtt ahhoz, és eléggé megbízol-e benne ahhoz, hogy elhidd, hogy ő tényleg szeret téged. Az a helyzet, hogy még fiatal vagy. A veled egy generációs fiúkkal kéne összejönnöd, tartják ezt sokan, akárcsak a szüleid. Ők félteni fognak. Azonban, ha elég erős a szerelmetek, akkor még pár év ,elzárás, után is képesek lesztek, szeretni egymást.

Én csak azt tanácsolom, hogy nyíltan beszélj a szüleiddel az érzéseidről, és a kapcsolatodról, és, ha csillapodott egy kicsit a dolog, akkor, bemutathatnád nekik a barátodat.

Remélem segítettem.

2017. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, főleg neked #7-es. Én is gondoltam erre, sőt a barátom is felajánlotta nekik, hogy akkor találkozzanak, beszéljenek, és utána ítéljenek, ne az alapján, hogy mennyi idős, mert itt nem azon van a hangsúly. Viszont egyelőre nagyon nem akarnak nyitni, az esélyt sem adják meg neki, és engem ez zavar a legjobban. Meg sem próbálják megérteni mi van bennem, az én szemszögemet.
2017. jún. 21. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

7es vagyok:

Sajnálom nagyon,remélem az idő mindent megold, és a szüleid adnak esélyt a kapcsolatnak.

2017. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idővel megnyugszanak. Hogy vezetted nekik fel a dolgot? Egyszer csak közölted, hogy van egy párod, aki 30 éves, vagy azért tudták, hogy találkozgatsz, ismerkedsz valakivel? Én például nagyon lassan vezettem fel, mindig csak azt mondtam, hogy barátok vagyunk, hogy társasággal megyünk ide-oda, akkor találkozunk. Először persze volt felháborodás, érthetően, de azért egy fél év alatt megemésztették, aztán most említettem, hogy lehet nem csak barátság lesz a dologból, és már kifejezetten pozitívan álltak hozzá. Sok mindentől függ, mennyire szabadon nevelnek, mennyire bíznak benned és a döntéseidben, stb.. Ha szeretitek egymást akkor szerintem mindenképpen tartsatok ki a kapcsolat mellett, azért a történelem során már hallhattunk példát hasonló korkülönbségű, működőképes párkapcsolatokra. :) 18/L (30/ffi)
2017. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!