Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mennyit engednétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit engednétek a barátotoknak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, a barátom is ennyi idős. Kb 3 hónapja vagyunk együtt(jövőhéten lesz 3 hónap). A kérdésem az lenne, hogy ti ebben a helyzetben mennyit engednétek meg neki? Eddig a csók+pici simogatás volt(én a hátát/oldalát, ő a derekam/csípőm/fenekem, de az utolsót csak ritkán, mert mikor csókolózunk általában én fekszek alul), viszont múltkor megfogta a mellem, ami őszitén szólva eléggé meglepett. Nem erősen, csak épphogy rátette a kezét és megsimogatta, tehát nem erőszakoskodott. Mikor visszatoltam a kezét a hasamhoz, vette a lapot, mert nem jött feljebb utána. Ennyi idősen, ilyen idős kapcsolatban, ti mennyit engednétek neki, illetve ti mennyit(hol) simogatnátok? És ha ez számít, ezek a dolgok nyilván ruha fölött történtek. Köszönöm annak, aki elolvasta, kíváncsi vagyok a véleményére!

2017. jún. 24. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy egy olyan kérdést is olvasni, ahol nem egy 14 éves lányt dugtak már meg hatan.

Szerintem ennyi még bőven simán belefér. De te érzed, mennyit szeretnél, és szerencsére egy értelmes fiút fogtál ki, aki veszi a lapot.

2017. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt engedd, ami neked jól esik. Szerintem csókolózás, simogatás belefér. A konkrét szexet korainak tartanám.
2017. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nincs szabaly, hogy mennyit kell/szabad engedned, csak annyit engedj, amennyi jol esik mindkettotoknek, ne tobbet, ne kevesebbet. ugy latszik, a srac is ertelmes, es megerti, hogy ennyi idosen meg nem akarsz szexet :) de ne a gyks valaszoloktol vard, hogy ebben a helyzetben megmondjak a tutit, a baratoddal beszelj ezekrol a dolgokrol.
2017. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugattatok, mert jó érzés volt, de átgondoltam és még csak 15 vagyok. Szexet még egy jó ideig semmiképp nem szeretnék, és ezt a barátom is megérti, azt mondta hogy még ő se érzi nagyon szükségesnek. Nyilvál benne lenne, de ő megvár. Csak olyan furcsa volt, mert eddig még nem csinálta, és meglepett.
2017. jún. 24. 15:23
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mellsimogatást, ha neked is jól esik, engedd neki :)
2017. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!😊
2017. jún. 25. 20:25
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon aranyos prud kapcsolatotok van szerintem, picit sajnalom a baratodat, nem fogja 3 honap utan kimondani de ez neki nagyon keves.. Picit engedhetnel tobbet.. Nem kell semmi olyat amit nem akarsz, de ez picit keves csori baratodnak..
2017. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

7es... Wtf?


Majd én is fordulhatok hozzád párkapcsolati tanácsokért?

2017. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 : 7es vagyok, mi a problema?
2017. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#7:a te válaszodat is köszönöm... de kérlek, kifejtenéd? Mennyit kéne engednem szerinted? Miből látszik az, ha kevésnek gondolja?
2017. jún. 26. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!