Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Maradjak vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy barátom, akivel két hónapja vagyok együtt. Sajnálatos módon nem érzek többet iránta mint baráti szeretet vagyis pontosabban nem nagyon tudom, hogy mit érzek iránta. Nagyon különbözőek vagyunk szerintem. Például sosincs közös témák általában én hozok fel témát és akkor hozzászól és ennyi. Amúgy ő az a rá érős, hogy mindig rá ér meg van ideje egész nap gépezni pihenni meg ilyenek én meg teljesen az ellenkezője vagyok. Meg sokszor úgy érzem, hogy érzelmileg zsarol amit nagyon nem szeretek. Nem tudom mit csináljak az a baj, hogy legtöbbször olyan érzésem van,hogy nem is illünk össze. De az is lehet, hogy ez az egész az én hisztim nem tudom... Szerintetek mit kéne csináljak?

2017. jún. 25. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Terroristákkal nem tárgyalunk. Az érzelmi zsarolás nem játszik.Hogy mások vagytok nem feltétlen probléma. A lényeg az lenne hogy találjatok közös témát, te kicsit ülj le, ő kicsit keljen ki a gép előt. Nyissatok a másik irányába.


Ha mindketten les zarjátok a másikat, vagy éppen csak az egyik igyekszik a kapcsolatba, akkor ennek nicns jövője. Kommunikáljatok!


Érzelmi zsarolás viszont way too much.

2017. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj privátot!
2017. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod, milyen sűrűn találkoztok?
2017. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Beszéljetek vele erről, hogy szerinted ez így nem jó, szerintem biztosan megérti. A kommunikáció a kulcs.

20F

2017. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sűrűn találkoztok a barátoddal?
2017. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha különbözőek vagytok :D ha egyformák lennétek, szerintem az még rosszabb lenne.
2017. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19 éves a barátom. Sűrűn találkozunk. Elkezdtem beszélni erről vele és csak súlyosbodot a helyzet. Most tartunk hogy minden üzenetével próbál érzelmileg zsarolni. Megírtam neki, hogy én nem beszélek most vele.
2017. jún. 25. 19:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Amùgy köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 26. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!