Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak, vagy maradjak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyfajta problémával írom ezt a kérdést. A probléma tárgya pedig az én párkapcsolatom. Felvázolom a helyzetet: Lassan 1 éve együtt vagyunk, minden tökéletes volt, viszont 2 hónapja - mint kiderült - megcsalt. Nem is ragozom, hogy miket írt a csávónak, viszont a barátnőm és a gyerek elmondása szerint a srác kezdeményezte a csókot. Amikor én ezt kiderítettem, akkor szakítani akartam vele, viszont akkor a családi problémák úgy hozták, hogy kibékültünk és újrakezdtük. Engem kicsit (még) gyötör ez az egész megcsalásos ügy, és ezért gondolkodok, hogy lehetséges, hogy szakítanom kéne vele. Azért nem mondta el, mert állítása szerint, a történtek után rájött, hogy mégis engem szeret és nem akart elveszíteni. Most a jelenlegi helyzet szerint tényleg látom, hogy odavan értem és hogy nagyon szeret. A másik probléma meg az, hogy én is nagyon szeretem őt, viszont nem nagyon merek lépni, hogy szakítsunk, mert nagyon szeretek vele lenni, meg imádom. A tanácsaitokra lennék kíváncsi, hogy ti ebben az esetben mit tennétek. Válaszotokat előre is köszönöm :)
2017. márc. 20. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
ha egyszer megcsalt sztem meg fog megint:(
2017. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!