Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy iskolában/osztályban egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iskolában/osztályban egy lánnyal/fiúval randizni?

Figyelt kérdés
Megtudnátok mondani miért baj ha valaki azzal a személlyel jár aki ugyan abban az iskolában van, netán egy osztályban? Sok helyen olvastam, hogy hülyeség így járni.

2017. jún. 26. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak osztálytársaim akik járnak aztán előttünk falják egymást az osztályban. Meg órán egymás mellett ülnek. Aztán a tanár szól rájuk hogy tartsák a távolságot.


De amugy meg azért szar mert mivan, ha szakítotok. Ott akarod bámulni az exed fejét?. Meg az osztálytársak szívják meg. Főleg ha ott veszekedtek meg ilyesmi.

2017. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
64%

Kevés középiskolás kapcsolat tart éveken át. Ha összevesztek / szakítotok, akkor utána még X évig egymást kell nézegetni. Mivel általában a szakítás időpontjában az egyik még nagyon szereti a másikat, így nagyon fájdalmas hetek/hónapok jönnek az egyik félnek, pusztán amiatt, hogy naponta látjátok, látnotok kell egymást.


alapot szolgáltat mindenféle pletykának


az összes osztálytársad tudni fogja, hogy te mindennap azzal az adott lánnyal / fiúval szexelsz. Ha fiú vagy, biztos lehetsz benne, hogy a fiú osztálytársaid kérdezgetni fogják, hogy na, milyen volt megdugni XY-t. Ha lány vagy, szerintem akkor is.


Lesznek akik irigykedni fognak, lesznek akikkel meg fog romlani a barátságod, pusztán azért, mert osztályon belüli partnert választottál.


Sokkal sérülékenyebb lesz a kapcsolat, mert a kapcsolat legelején már túl sok lesz a közös ismerős.

2017. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan eleve a rosszat nézik, hogy mi lesz, ha szakítanak, és milyen rossz lesz utána minden nap látni egymást, stb...

De ez kb olyan, mint ha nem mozdulnék ki az utcára, mert mi van, ha elüt egy autó?

Vagy nem ennék, mert mi van, ha elrontom a gyomrom?

Igazából marhaság saját magad boldog fiatalkora elé akadályt gördíteni. Ha meg szakítotok, na és? A szakítás akkor is fáj, ha nem osztálytársról van szó, akinek az érzelmi érettsége egy 8 éves szintje fölött van, az akkor is túllendül rajta, ha minden nap látja. Lehet, hogy KICSIT nehezebb, de szerintem ezt bőven kompenzálja az előtte levő boldogság, hogy azzal járhattál, akit igazán szeretsz.

(Egyébként azzal miért nem hozakodik senki elő, hogy mennyire rossz, ha elvből nem jössz össze a nagy szerelmeddel, mert hogy osztálytárs, aztán majd éveken át nézheted, ahogy reggelente egy más pasival jön suliba? Mert szerintem ez rosszabb, mint egy esetleges szakítás utáni pár rosszabb hét...)

2017. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én jövőre leszek 8.as és utána kevés az esély, hogy egy iskolába megyünk. Az is jó ha akkor kezdek vele randizni, amikor már nem egy suliban vagyunk?
2017. jún. 26. 21:01
 5/6 anonim válasza:

#2 -es válaszoló vagyok. Kezdj el nyugodtan randizni akárkivel, teljesen egyetértek a #3-as válaszolóval.


Mivel a kérdésed úgy szólt, hogy soroljuk fel a hátrányokat, én megtettem. De ez nem azt jelenti, hogy arra bíztatnálak, hogy ne randizz valakivel csak azért, mert osztálytársak vagytok.

2017. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Úgyis itt a nyári szünet lesz ideő találkozgatni.
2017. jún. 26. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!