Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Van, aki csalódott a választot...

Van, aki csalódott a választott iskolában, osztályban, ahová beiratta elsős gyerekét?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a tanár miatt. Másodikig bírtuk, utána elvittem egy másik iskolába.
2016. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és sajnos visszagondolva, már elsőben váltanunk kellett volna, ha nem vagyunk totál tapasztalatlanok és naívak, és hisszük, hogy normális az, ahogy hozzáállnak a gyerekekhez. Felsőben már nem oda jár a gyerek. (Egyébként az osztálytársak nagyon jó fejek voltak, ez erős visszatartó erő volt, de végül elég sokan szintén távoztak.)
2016. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintèn csalódtunk bár nem az iskolàban hanem a tanàrban de hatalmasat... 2èvig bírtuk vele most ùj suli a fiam megnyugodott lelkileg hogy ùj tanítónènie van!velünk együtt 6kisgyemek ment el a tanàr miatt...

Elkeserítö de nàlunk az igazgatònö sem tett semmit...

2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én igen. Mi nem váltottunk, mert a kollégáimtól ennél még hajmeresztőbb sztorikat hallok. Egy iskolát próbáltunk, de ott nem vállalták. Most kivárunk, de én vinni szeretném, csak a férjem ellenáll.
2016. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!