Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy csajjal aki már visszautasított?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy olyan lánnyal aki visszautasított mivel nem akart akkor kapcsolatot? Tegyük fel hogy enyhén ittasok, spiccesek voltatok amikor be mertetek próbálkozni de józanon is utaltatok rá hogy bejön nektek a csaj.
2017. júl. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Max úgy ha ő lépne most, azt ne várd hogy miután elutasítasz valakit, az teperni fog utánad, mivel olyat csak az éretlen kisfiúk csinálnak, egy férfi felfogja ha nem kell valakinek és akkor nem tesz utána az ügyben többet, mivel a hőn áhított lánynak ezzel nem lesz a terhére.

18f

2017. júl. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az szerintem ilyenkor alap hogy a lány kezdeményez
2017. júl. 2. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron vizsga után egykicsit berúgtam (jó kedv) a csajnak megírtam fb-on hogy tetszik és mindig is tetszett,a csak azt írta vissza:bocsi de én nem érzek így... tudom hogy az én hibám mert voltak jelek hogy a csajnak bejövök de már túl késő volt.. nyilván perszehogy megunt ha nemlépek... szóval az én hibám volt... plussz meg azis hogy nem személyessen mondtam hanem írtam... De nembaj mert sokat tanultam a hibából. (A csaj amúgy az a komolyabb kategóriába tartozik.. visszahúzódós szóval amúgy sem lett volna könnyű mert nyilván egy vicces nyitottabb az emberekfelé fajta csajjal sokkalta könnyebb felvenni a kontaktust) 19F
2017. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És a válasz a kérdésedre: ha kaphatnék egy új lehetődéged annak ellenére hogy visszautasított egyszer akkor összejönnék a csajjal
2017. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!