Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15-20 éves Lányok, összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 éves Lányok, összejönnétek egy zenész fiúval = elfoglalt?

Figyelt kérdés
Nem tudtok naponta találkozni vele, mert elfoglalt.
2017. jún. 23. 10:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
28%

Mert egy nem zenesz fiu nem lehet elfoglalt...

Te azert zenelsz hogy felvagj vele azert emlitdtted eg meg igy kulon, ha nem igy lenne akkor csak szimplan lanyok jarnatok egy elfoglalt sraccal lenne a kerdes, de te tobbnek hiszed magad emiatt, lehet hogy zenelsz de zenesz sosem leszel.

2017. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
# 1/1 > Te lánynak érzed magad? Nem írtam olyat, hogy más nem lehet elfoglalt. A zenészek általában elfoglaltak. Ezért írtam ki, hogy zenész. Ennyire egyszerű. A kérdés lányoknak szólt, nem pedig neked. Ha unatkozol, akkor fiúkra vonatkozó kérdésekhez írogass :D az való neked.
2017. jún. 23. 11:00
 3/29 anonim ***** válasza:
20%

Miért vágna fel vele????

Te jóságos ég, tudtommal ez egy igen szép és becsületes dolog, több barátom is zenei pályán mozog.


Ez pedig időbe kerül, én csak ha filmzenét hallgatok, vagy írok és a forgatókönyvhöz gyűjtök temp track-eket az is rengeteg időbe telik, nemhogy egy hangszeren megtanulni!


Főképp ha nagyobb ambíciói vannak, például zeneszerzés ahova 10-15 hangszer nagybani ismerete szükséges, hangmérnöki szintről nem is beszélve.


Sok normális lány van aki elfogadja, egy kapcsolat nem a napi találkozásokról szól!

Meg 5-10 év aztán úgyis kifizetődik!


Nekem barátaimat hívják körbe a világba, barátnőik nem is panaszkodnak mikor Karibi utakra tudnak elmenni a párjukkal, miközben még csak 24-5 évesek!


A munka kifizetődik, ennyi.

2017. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ja és ha lehet még írogassál ide ennek ellenére is, mert nagy megmondó ember vagy ugye bár...
2017. jún. 23. 11:02
 5/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, 3-as kommentelő vagyok, ezt nekem szántad????

Nem is oktattalak ki, épp melléd álltam XD

2017. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
1. hozzászólónak szántam és tényleg csak szántam ;)
2017. jún. 23. 11:04
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zenélés mellett még normális ember is, és kedvelném, akkor semmi akadálya nem lenne. Nekem is van hobbim, elfoglalnám magam vele. Mindenkinek kell a szabadság.:)
2017. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Aki lekezelően beszél indokolatlanul egy másik emberrel, azt csak szánalommal lehet illetni.
2017. jún. 23. 11:06
 9/29 A kérdező kommentje:
A hobbinál ez több. Pont ez a lényeg, hogy nekem ez az életem jelentős részét kiteszi.
2017. jún. 23. 11:07
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Oksa, röhej, hogy manapság egy zenésznek is beszólnak egyébként, ilyen szintre süllyedtünk.
2017. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!