Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és én úgy mentem nyaralni, hogy van barátom. És a kempingben nagyon nagyon sok helyes fiú van. Sokszor mosolyognak meg köszönnek, de a legtöbben nem magyarok. Tegnap este odajött hozzám egy angol srác és mondott valamit (angolul), de nem értettem. Aztán bocsánatot kért és elment. De mivel a suliban angolt tanulok és a srác tök szimpi volt utánamentem és elkezdtünk (angolul) beszélgetni. Nagyon jó fej volt és tökre értettem amit mondott. Azt mondta, hogy csinos vagyok és én megköszöntem. Aztán megkérdezte hogy szingli vagyok-e, és elmondtam, hogy van barátom, de utána sem viselkedett velem máshogy. Este amikor elmentünk aludni megöleltük egymást. Most akkor megcsaltam a barátomat? 15/L

2017. júl. 4. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltad meg , viszont te se örülnél ha egy lánnyal igy viselkedne a barátod . Nagy probléma nincs azzal amit csináltál csak gondolj bele..
2017. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem csaltad meg, de akkor sem volt valami helyes annak tudatában, hogy van barátod....
2017. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez messze van a megcsalástól.


Megcsalás ott kezdődik, ha simogat valami srác, és te hagyod. Igazából ez még nagyon határeset. Ami már tényleg megcsalás, az a csók és annál több.

2017. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltad meg, de gondolj bele te mit éreznél, ha a barátod elmenne nyaralni és ott más lányokat nézegetne vagy kavarna velük
2017. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. De én frászt kapnék ha a barátom ilyet csinálna, de ő is ha én ilyet csinálnék:)
2017. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem érzelmileg megcsalás. Mert ha szereted nem beszélgetsz olyan fiúkkal akik esetleg többet akarnának. Mi szükség erre?
2017. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek, lánynak ugyanúgy, mint fiúnak, egyre kevésbé számít az, ha a kiszemelt azzal hárít, hogy bocs, de kapcsolatban vagyok. Nyomul mindenki,hogy trófeát szerezzen. És sajnos egyre kevesebben állnak ellen, és felrúgják a stabil kapcsolatot egy rövid szórakozás kedvéért. Mert ugyan ki gondolja komolyan, hogy egy két napja megismert külföldi fiú/lány lesz élete nagy szerelme... Ne állj be a sorba, legyen tartás benned.
2017. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat❤
2017. júl. 5. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!