Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez miért van így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van így?

Figyelt kérdés

Van egy 25éves fiú elvesztette a szűzességét egy munkatársával még 21éves korában és abba bele szeretett de ő össze törte a szívét. Ezután ő 4éven át csak fizetős nőkkel feküdt le mert nincs önbecsülése és nem tud csajozni se hogy normális párkapcsolata lehetett volna sose jött neki össze.

Ezután 25éves korára egy társkeresőn sikerült neki egy csaj aki kövér és nem szép lány 23éves és vele össze jött eleinte a csaj normális volt vele de azután folyamatosan pénzt kért tőle bérlettől kezdve mindenre és egyből össze is akart vele költözni is ő meg elfogadta mert elmondása szerint hamar bele is szeretett de azután mikor már azt is akarta hogy hitelt vegyen fel neki kiábrándult és meg csalta azt a lányt velem majd engem elkezdet hitegetni hogy lecseréli azt a lányt én rám mert én nem vagyok kövér se csúnya és pénz éhes se mint az a lány de amikor közöltem hogy én nem szeretem hátulról a szexet és nem akarok sülve főve vele lenni mert amikor találkozunk mindig szexet akar és nem meg ismerni engem hanem csak hallgassam őt és szexeljünk és az egész erről szólt akkor dobott és vissza ment a pénz éhes exéhez.



2017. júl. 7. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt próbald meg mégegyszer, mert borzalmas így olvasni. Nem kell az egészet egy mondatba sűríteni, vesszők nélkül pedig fájdalmas olvasni, nem is olvastam végig, de azt is újrakellett, hogy valamennyire összeálljon a kép...
2017. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dani :) válasza:
értem amit mondasz!!! de ha ilyen akkor nehogy visszamenny hozzá!! ha azt akarod hogy ***** legyél menny csak ... mert ez erről szól
2017. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félreértettél, kérdező. Anyud nem arra intett, hogy fogalmazásgátlót szedj, hanem arra, hogy fogamzásgátlót.
2017. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!