Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyen fiú mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiú mellett tudnátok elképzelni egy hosszú kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Belsőleg leginkább, milyen legyen?


Kort írjatok.


2017. júl. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Kulsore tuti magas.

Belsore humoros es laza.

2017. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Belsőleg: humoros, jószívű, kedves, ne legyen olyan, aki a rózsaszín felhők közül ki se látszik (sajnos volt már dolgom ilyennel, és azóta köszönöm, nem kérek belőle), legyen magabiztos, ne hordja fenn az orrát stb. Az alap dolgok.


Külső: magas, sportosabb, ha lehet, de semmit sem utasítok el, ha megfog a kisugárzása.

2017. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hopsz, lemaradt: 19 éves vagyok. :)
2017. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves . megerto es őszinte..

Hm az előbb énis ilyen kerdest tettem fel fordított esetben 😂

2017. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külsőre szeretem az olyan srácokat akik magasabbak nálam. Egyébként belsőre szeretem az érett gondolkodásúakat, legyen jövőképe, akarjon valamit elérni az életbe ne csak bulizzon és zülljön, a kedvesség nálam nagyon fontos, nem bírom a taplókat. Legyen olyan, akinek bármit elmondhatok, természetesen ő is elmondhat nekem bármit. Az őszinteség még nagyon fontos nálam, nekem elég egyszer hazudni és onnantól vége a bizalomnak. Adja meg nekem a kellő magánszférát én is megadnám neki, az sem jó ha állandóan egymás nyakán lógunk. Szerintem a lényegesebbeket leírtam :D

20/l

2017. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig tudjon megnevettetni, lehessen vele hülyéskedni, de ha kell, akkor komolyan is tudjunk beszélgetni, meghallgasson, figyeljen rám, lehessen kompromisszumot kötni vele,és ne féltékenykedjen, legyen meg köztünk a kölcsönös bizalom. És a legfontosabb, hogy mutassa ki az érzelmeit!

15/l

2017. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magas, lehetoleg kek/zold szemu

Belulrol: okos, intelligens(!!!!!!!), lehessen vele hulyeskedni, legyen jo a gondolkodasa, es bar ezt nem szeretem, de sajnos ilyen emberre lenne szuksegem az eletben: realista (hogy legyen ki visszarangasson a valovilagba)

2017. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt 18/L
2017. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!