Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Röviden kedves, segítőkész, barátságos, energikus lány vagyok. Vannak morcosabb napjaim de csak néha. Kiállok magamért. Nem vagyok egy könnyű préda, de megvan az okom rá.

Külsőleg szőke haj, kék szemek, homokóra testalkat kerek popsival. Van még egy kicsi fölösleg a hasamon de dolgozok rajta hogy ne legyen. 160cm és 48kg. Jól kijövök a fiúkkal, néha velük jobban mint egy egy lánnyal. Na meg tudok főzni is.

Nektek bejönne egy ilyen lány?

15/L


2017. júl. 8. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen:)16/F

Talán annyi ami NEKEM személy szerint nem tetszik,hogy fiúkkal jobban kijössz,picit féltékeny típus vagyok,de nem vészes,van akit ez nem zavar,engem igen,ennyi és nem kell semmilyen kioktatás,hogy féltékenység nem jó semmire,mert nem érdekel,köszi:)

2017. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Épp hasonló lánnyal ismerkedek;) csak annyi picit zavarna ha fiúkkal lógsz állandóan.. A többi okés;) bár a főzés fölösleges,mert én "magyaros ízeket" nem kedvelem sőt nem is eszem.Nekem a pizza rendelés megfelel xdd
2017. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt s a féltékenység egy természetes dolog. Amúgy egész másképp viselkedek a haverokkal mint egy olyan sráccal aki tetszik.
2017. júl. 8. 18:31
 4/15 A kérdező kommentje:
És nem lógok állandóan fiúkkal csak ha velük egy helyen vagyok simán el tudok velük is beszélgetni. De mindig van a közelbe legalább egy lány tehát no para. Csak alkalom adtán velük is tudok hülyülni.
2017. júl. 8. 18:36
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, ha sokat lógsz srácokkal az azért tud féltékenységet szülni, bennem meg azt sajnos nem nehéz, és ezen kívül én kicsit öreg vagyok már neked így épphogy 20 évesen de egyébként amennyit leírtál az alapján pont a típusom vagy, igen. A főzés mindegy, nálam jobban nem tudhatsz. :D
2017. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ezek alapján igen

17/f

2017. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút, de a súlyod nagyon kicsi. Nem bántásból mondtam, mert ez simán elviselhető :D
2017. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon. :)

17F

2017. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet hogy a súlyom kicsi de még kell dolgozzak a lapos hasra ne gondoljátok hogy pálcika vagyok mert nem.
2017. júl. 8. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
NEm igazán :/ mivel ide kitetted a kérdést 100%, hogy gond van veled, mentálisan vagy pedig ronda vagy... Egyikből sem kérek... EGy leírásból nem fogja megmondani senki sem, képzelj el egy nagyon ronda lányt ezekkel a paraméterekkel.. Pontosan ki az , aki a legrosszabbat feltételezné egyből, pedig lehetséges opció, aki vakon azt mondja, hogy nagyon az annyira lyuk hiányban szenved, hogy ha ránéz egy lány az utcán véletlen máris szétdurran a farka.
2017. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!