Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A ti szüleitek hogy reagálnának?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti szüleitek hogy reagálnának?

Figyelt kérdés
A párommal, akivel fél éve együtt vagyunk, szeretnénk összeköltözni, úgy, hogy ő jön hozzánk. Mindketten 18 évesek vagyunk, még gimisek, nem tudunk különmenni. Ti hogyan mondanátok meg a szüleiteknek ezt?
2017. júl. 9. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mit akartok csinálni? Se munka, se semmi... Mégis mit akarsz? Hogy eltartson anyuci, apuci? Persze anyádéknak az a legnagyobb vágyuk, hogy még a te fél éves kis kapcsolatodat supportálja mindennel. Mi közük vann hozzá? Nem kötelesek etetni, kivághatják az utcára...


Nekem ilyen eszembe sem jutna. Felejtsétek el, ha nem hülyék a szüleid, nem fogják engedni.

2017. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem ilyen eszembe se jutna, mivel keresőképtelen, nem gondolod hogy majd még a pasimat is eltartják anyámék? Mér kéne másnak a gyerekét eltartani főleg hogy semmit se mutatott fel szerintem a fél év alatt..
2017. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem láttam az első választ még is ugyan azt írtuk.. nem véletlenül:D
2017. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt nem a szüleiddel kellett volna megbeszélni mielőtt felvetetted a pasidnak hogy költözzön a nyakukra? Várjatok, még csak fél éve vagytok együtt és fiatalok vagytok, egy pár év múlva már lesz miből költözni és remélhetőleg elég érettek lesztek hozzá.


Azért remélem hogy ez egy kamu kérdés amit a sok költözködős tini ihletett.

2017. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A költözni vágyó tiniknek, és nektek is azt mondom, hogy oké... Ne az legyen, hogy csak lemondunk... Figyelj...


Vége giminek, középsulinak. Addig spóroljatok amin csak lehet. Vége sulinak, mentek dolgozni mindketten, 2 ember keresetéből egy albérletben elvagytok és tudtok is félretenni.

2017. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gimisek vagytok. Minek akartok összeköltözni? Örüljetek, hogy lyuk van a popótokon, és hogy a szülők engedik nektek a kefét! Másnak a te korodban ezt sem engedik, hogy barátja legyen. Ilyen egy debil ötletet, nem is értem, hogy merült ez fel bennetek!
2017. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dolgozik iskola mellett. Tudna fizetni.
2017. júl. 9. 23:12
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem költözött még ide, csak ötletnek vetettük fel, mert neki rossz otthon a szüleivel a kapcsolata, itt pedig szeret lenni, sokat is van itt. Ha ide költözne, a keresetét odaadná anyáméknak.

(És szerintem 18 évesen sokaknak megengedik már a párkapcsolatot.)

2017. júl. 9. 23:14
 9/13 A kérdező kommentje:
De köszönöm a sok hirtelen nekem esést :)
2017. júl. 9. 23:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozik iskola mellett, tudna fizetni"


Ebben az esetben menjen albérletbe, akár lakótársakkal is. Ha tényleg annyira szar lenne az otthoni szitu akkor már ott lenne.

2017. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!