Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Elítéltek?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a barátommal, amikor felkeltette az érdeklődésemet egy fiú. Már korábban is tetszett, de akkor kicsit jobban kiismertem belsőre és emiatt volt ez az egész.Akkor úgy gondoltam, hogy jó lett volna, ha vele jövök össze. Nem történt köztünk semmi,nem is beszélgettünk,magamtól rájöttem, hogy a barátomban is megvan minden ami benne, sőt, még több is. Csak akkor ezt nem láttam és bánt is ez az egész még ha nem is történt semmi. Igazából most jobban becsülöm a barátomat, mint előtte.

2017. júl. 12. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
elítéllek, mert hülye kérdéseket teszel fel, nem szívesen töltenék veled időt.
2017. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, ha a barátodat jobban szereted mint aki felkelti.
2017. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira biztos lennél benne hogy a barátodba is megvan mindaz amit kerestél akkor mi oka van ennek a kiirasnak tulajdonképpen?
2017. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ebben tényleg biztos vagyok, csak nem tudom, hogy ez olyan dolog e, ami egy kapcsolatban nem tortenhet meg es szarul kell ereznem magam miatta vagy ez normalis, es nem vagyok rossz ember attól, hogy ez történt.
2017. júl. 12. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"

Együtt voltam a barátommal, amikor felkeltette az érdeklődésemet egy fiú. "/////"Akkor úgy gondoltam, hogy jó lett volna, ha vele jövök össze. " most akkor nem igazán értelek , együtt voltál a pároddal avagy sem? És ha igen mennyi idős kapcsolatról beszélünk?

2017. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Az hogy kapcsolat közben egy másik fiú felkelti az érdeklődésed az nem bűn ne aggódj
2017. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "sz.rul kell" csak külső nyomásra. Hadd ne mi mondjuk már meg, hogy mit érezz!!:) Milyen lenne már, ha előírnánk neked:D Amúgy meg emiatt ne legyen bűntudatod, nem történt semmi. Imádod a barátodat, jól megvagytok együtt, szóval királyság van, és az a lényeg!!:)
2017. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján neked nem való kapcsolat.
2017. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hol vannak itt elítéltek?:o
2017. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kik vagyunk mi hogy itelkezzunk:DDD amugy nem kell szarul erezned magad szerintem minden kapcsolatban van egy ilyen kis fellangolas az egyik fel felol ( nekem is volt akkor kb 1 evesek voltunk, de tulleptunk ezen es mar tobb mint 2 eve egyutt vagyunk :)) szoval no para
2017. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!