Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szoktam sminkelni, még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktam sminkelni, még sose volt fiúm és szűz vagyok. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Volt aki megkérdezte hogy leszbikus vagyok e. Eddig nem éreztem magam elég érettnek a párkapcsolathoz és ezért nem volt még barátom. Az osztály társaim már nyolcadikban elvesztették a szüzességüket és évek óta dohányoznak. Én még ki sem próbáltam és szerintem undi is. Néha lekezelőek velem ezekért. Mintha taknyos gyerek lennék.

2017. máj. 3. 20:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kiírni hogy 17 vagyok és lány. :D
2017. máj. 3. 20:02
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én örülnék ha ismernék egy ilyen lányt is. Engem is szoktam TIZENÖT! évesen piszkálni hogy szűz vagyok pedig szerintem az se normálisabb hogy 2 naponta mással fekszik le. Majd megismersz valakit aki hasonló felfogású mint te, csak az a baj hogy nagyon kevés van. Például az osztályomban szerintem nincs is más szűz csak én de még csak nem is tervezem hogy most elveszítsem, mert szerintem azt jobb szerelemben mint futókalandban elveszteni. 15/F
2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, te vagy az, aki érettebben viselkedsz. Ezek a bénák meg attól érzik magukat "nagylánynak" hogy kiégetik magukat, hát az ő bajuk. Nem ők határozzák meg az életedet mega a döntéseidet, szerencsére.
2017. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

ugyanez van velem is csak én 15 vagyok :D

igazából szarni bele, szerintem nem velünk van a baj, inkább a mai hülye tinip.csákkal.. :D

2017. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmi gond nincs veled lány. :) Tudod mivel a mai tini "swag yolo-k" illetve tini ribik mind azt hiszik hogy ez menő amikor fűvel fával d*gsz és akkor nagy lányok lesznek pedig épp ez az hogy nem. Anyuci,apuci pénzéből könnyű menni bulizni de utána legyen majd arra is képe hogy a gyerektartásért kérjen pénzt meg ha kap valami nemi betegséget. Na mindegy nem ez a lényeg egyáltalán nem gáz örülj neki hogy te hát mondhatni hogy bele esel a "ritkább" társadalomba hol még vannak érett gondolkodású lányok. :) 19/F
2017. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Jah xd ez nagyon igaz 😂😂😂

Abszolút nem baj ha nem dohányzol, én is csak egy bizonyos dolog miatt szoktam rá, de nem lényeg :/

22F

2017. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a lányok ritka köréhez tartozol. És ami ritka, az mindig értékesebb, ez mindenhol így van az életben. Legyél büszke arra, hogy ilyen vagy. Majd a jövendőbeli barátod is pont ezekért a dolgokért lesz büszke rád. Mert az is értékessé tesz, hogy nem éred be akárkivel.
2017. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Én is így vagyok vele, csak sminkelek :D de nem iszok, nem dohànyzok, még csak a kezét a kezét sem fogtam meg egyetlen egy fiúnak sem eddig, nem hogy minden buliban màssal smároljak... apácának meg szentnek szoktak hívni de nem bànom, én így szeretem magamat :) amúgy velem màr a szüleim is közölték hogy elfogadnak akkor is ha leszbikus vagyok lmao :DD

16/L

2017. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy...


Még többet belőled a világra!


21F

2017. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

TE EGY KIVÉTEL VAGY NEM OLYAN VAGY MINT A TÖBBI MAI LÁNY!

Ezt akartad hallani nem ? nevetségesek ezek a kérdések, igen hatalmas kivétel vagy.

Csak arra szolgál a kérdésed hogy fényezzünk te mennyire eltérsz a többitől, közbe meg fikázzuk a mai világot, hogy " igen már a tizenötévesek és naponta mással szexelnek" huha milyen rossz ez a mai világ.

Mégegyszer mondom IGEN TE VAGY A MEGVÁLTÓ

2017. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!