Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kezdjek a 20eves haverjaval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek a 20eves haverjaval?

Figyelt kérdés
Aminap elkezdtem egy 20 eves fiuval beszelni,sokat talalkoztunk honapokon at,kiderult hogy apukammal gyerekkoruk ota ismerik egymast es egy helyre valosiak... de nem jutottunk el addig hogy osszejovunk vagy valami de mar kezdett kialakulni koztunk valami. Kitalaltuk hogy elmegyunk szorakozni 4esbe (o hoza a haverjat en meg a baratnomet hogy ne legyunk egyedul meg hatha ok is szimpatizalnak). A strandon kotottunk ki,a srac fura lett es egyik pillanatrol a masikra elkezdett semmibe venni,rahajtott a baratnomre engem meg elhivott a haverja.Egesz jol ereztem magam vele,sot meg sokkal jobban tetszik a szemelyisege.De hat azert aggidtam azon is,hogy vajon mit csinalhat a baratnommel is.Mondanom sem kell,hogy az ilyen az nem baratno,bebizonyosodott mivel hat tudta hogy mi van koztunk es o hagyta magat. A haverja 21 eves,mostanaban hajnalokig beszelunk,es bevallotta hogy tetszem neki es hat o is nekem.Csak egy picit nem lenne gaz ha ilyen hamar pont a baratjaval kezdenek? 17/L

2017. júl. 16. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg nem is jöttetek össze csak elveg kölcsönös volt a szimpátia, ezért szerintem nem lenne gáz, hogy a barájával jössz össze. Ha meg megkérdezi, hogy miért inkább ő, mondd meg neki, hogy a személyisége is jobban tetszik stb.
2017. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajrá :) szurkolok nektek!
2017. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!