Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kezdjek ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ilyen helyzetben, ha nem tudok semmi biztosat es nem akarom megbantani a baratnomet?

Figyelt kérdés

Olyan pletykakat hallottam, hogy a baratnom osztaly kirandulason mas fiuk tarsasagat kereste, meg egyfolytaban kovette oket stb. Nem tudom mennyire igaz az egesz, hogy mennyire volt komoly es hogy egyaltalan mennyire gondolta komolyan, de zavar a dolog. Mit tegyek?

18/F



2017. jún. 5. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Van az az úgynevezett asztal 2 székkel.

Kettőtöknek pont 2 nemesebbik fele van, szóval mindenkinek jut 1 szék.


Egymással szembe le kell ülni és beszélni...

2017. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig en is eljuttam xD

Az erdekelne, hogy hogyan kerdezzem meg tole, hogy azert erezze, hogy bizok benne es ne en jojjek ki szarul a vegen. Mert azt meg vegkepp nem akarom, hogy ellentamadasba menjen at az egesz es azzal vadolna, hogy pletykaknak hiszek, nem neki.

2017. jún. 5. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen egyszeru problemat nem tudsz megbeszelni vele akkor mi lesz majd ha bonyolultabbat kell? Ulj le vele beszelni. Mond el neki hogy hallotad ezt a pletykat es azt is hogy persze neki hiszel nem a pletykanak de akkor is jo lenne ha tisztaznatok az egeszet. Nem fogsz te ki jonni belole szarul. Ha meg igen akkor ne jarj ilyen lannyal, ennyi.
2017. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leülsz vele és megmondod, hogy ezt a pletykát hallottad, és szeretnéd tudni, hogy ez igaz-e vagy sem. Ha nem igaz, akkor tágytalan a dolog. Ha igaz akkor pedig legyen szíves elmesélni, hogy mi volt ennek az oka. Én még azt is hozzátenném, hogy nem fogom többet megkérdezni, nem fogok senkitől semmit kérdezni erről, de ha kiderül, hogy hazudott annak nem lesz jó vége.
2017. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet le fognak pontozni, de úgyis sértődés lesz belőle.

Előre megmondom. Akár igaz akár nem.


Ha igaz a pletyka, akkor csak azért is, ha meg akkor meg azért, hogy hogyan fordulhat meg a fejedbe, hogy egyáltalán foglalkozol ezzel.


Nem minősíteni akarom a barátnődet, de abból ítélve, hogy félsz a reakciójától, nem a visszahúzódó típus, aki jól fogadja ha szembeállítják valamivel.


Én valahogy egy beszélgetés alkalmával, amikor teljesen jelentéktelennek tűnik a dolog, valahogy úgy adnám be, hogy:

"Jajj képzeld egy srác azt akarta beadni nekem, hogy(...)"

vagy érted valami ilyesmi nem vádlót, nem túl komolyat, de azért a reakciójából ,arcából tudni fogod, igaz-e vagy sem.

2017. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat a csaj jellemetol fugg hogy bedurcizik-e. Sajnos valoszinuleg tenyleg az lesz hogy " nem bizol bennem" 😔
2017. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!