Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után mutassam be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutassam be a barátnőmet a szüleimnek? Story lent 15/F

Figyelt kérdés
Igazából a csajjal egy hét alatt összejöttünk. 3 hete járunk és már át is hívott magához amit egyébként el is utasítottam (mert még nem akarok sexet) és mivel a szülei még nem ismernek engem. Egyébként normális a csaj, nem hinném, hogy pont szex miatt hívott volna át, de szerintem akkor is korai lett volna. Mindegy, eltértem a tárgytól. Mikor érdemes bemutatni a csajt?
2017. júl. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Ha meg nem akarsz dugni akkor minek gondolkodsz rajta?

mind fuck....


Attól, hogy áthív még nem kell azon gondolkodni, hogy megfogd-e neki vagy se...

Gratulálni tudok eddig csak...


Én pl már másnap be is mutatnám itthon hát ki a francokat érdekli?

Nincs időponthoz kötve, hogy másodpercre pontosan húsvét után 5 nappal kell bemutatni vagy többet haza se mehetsz...

2017. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha áthív egy lány 3 hét után, máris az az első gondolatod 15 évesen, hogy szexelni szeretne? Sajnálom nagyon a generációt...

Akkor mutasd be a szüleidnek, amikor készen állsz erre. Mi 1 hónap után tettük. Mielőtt áthívnád magadhoz, említsd meg a szüleidnek, hogy van barátnőd, mesélj nekik valamit róla és utána kérdezd meg, hogy átjöhet-e. Csak úgy hirtelen ne toppanjon be a házatokba, hogy a szülei még csak nem is hallottak róla.

És ne titkold sokáig, hogy együtt vagytok. Ismerősömék úgy buktak le, 2 hónapon át folyton csak az utcán sétálgattak együtt (télen) aztán az anyja pont arra kocsikázott, és látta hogy a kisfia fogja egy lány kezét :DD

2017. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szüleid*
2017. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!