Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mutassam be a barátnőme...

Hogyan mutassam be a barátnőmet a szüleimnek ha én magam is lány vagyok?

Figyelt kérdés

Életembe először lettem figyelmes egy lányra a munkahelyemen. Elkezdett nyitni felém és szépen lassan megismerkedtünk, ő nyíltan a szemembe mondta hogy leszbikus és szeretné ha több is lenne közöttünk mint barátság. Először egyértelműen elutasító voltam aztán valami megváltozott bennem és felkeltette az érdeklődésemet. Többször találkoztunk munkán kívül ahol nagyon jól éreztem magam és őszintén megvallva komolyan kezdem úgy érezni hogy ennél több is lehet.

Próbálom félre tenni hogy ez mivel járna még a "külső" emberek nem is érdekelnének de a családomat hogyan szembesítsem azzal a tudattal hogy valószínűleg biszexuális vagyok?


23/L



2014. máj. 2. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Anya Apa biszexuális vagyok,szeretlek titeket, remélem elfogadtok így is.. ennyi
2014. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szembesítsd magadat a terveiddel. Mit akarsz elérni. Gondolok itt gyerek,férj. ( Jövő kép) Társadalmi problémák. Stb.. Nem vagy már tini. Elvileg felnőtt nő vagy.
2014. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid szeretnek ,akkor elfogadnak téged olyannak amilyen vagy.

Én hetero vagyok

2014. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszelgess el velük erröl,hogy jobban vonzodsz a lanyokhoz,es van egy baratnöd akit szeretnel bemutatni,szeretned meghivni egy ebedre,hogy megismerjek.A szüleid ha nehezen is,de elfogjak fogadni,lehet kicsit nehezen,föleg ha konzervativak,de ugyis radöbbennek elöbb-utobb,hogy ez van,föleg ha boldognak latnak.
2014. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mond meg és kész. :) Egyébként sok sikert a kapcsolathoz. Gondolom most ez egy fellángolás a részedről, viszont érezheted nagyon jól is magad, amíg tart. Aztán ki tudja, alakul, ahogy alakul. ;)

26/F

2014. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmn, sztem még várj vele.
2014. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha meglesz az első szex, akkor tudod meg, hogy valóban biszex vagy-e. Addig nem kéne borzolni a kedélyeket otthon.
2014. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!